Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

"CLICK-PACK" sp. z o.o.O firmie

  • Kałuszyn

    Kałuszyn, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów krajowych i zagranicznych

  • Nawiązywanie kontaktów biznesowych oraz negocjacje z partnerami krajowymi i zagranicznymi

  • Kreatywność i sumienność w rozwoju i realizacji koncepcji sprzedażowych

  • Przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych, prowadzenie negocjacji, zawieranie umów handlowych

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Raportowanie - CRM

Nasze wymagania

  • Orientacja na wyniki, poparta sukcesami i skuteczność działania

  • Kompetencje w obsłudze klientów segmentu biznesowego, poparte doświadczeniem w ich obsłudze/administracji – min. 1 rok

  • Samodzielność, inicjatywa, kreatywność

  • Doskonała komunikatywność, nastawienie na budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • Bardzo dobra znajomość języka, min. angielskiego i/ lub niemieckiego i/lub rosyjskiego

  • Wysoka motywacja do realizacji celów

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, np. Excel, Word

  • Mile widziana znajomość klientów/ potrzeb segmentów: przetwórstwa spożywczego, HORECA i/ lub sieci handlowych czy zaopatrzenia hurtowego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie, która jest coraz bardziej znanym producentem i dostawcą opakowań dla przemysłu spożywczego, technicznego i/ lub HORECA

  • Dynamicznie się rozwijamy a nasza działalność jest oparta na solidnych fundamentach - 15 lat na rynku! Wyróżniamy się zdeterminowanym zespołem, nowoczesnym parkiem maszynowym i wysokimi standardami jakości

  • Duży zakres autonomii pracy i możliwość wpływania na decyzje - łatwy dostęp do kadry zarządzającej, częste okazje do dzielenia się swoimi pomysłami, krótki i szybki proces decyzyjny

  • Pracę z zespołem ekspertów - ludzi z pasjami, którzy są skoncentrowani na celach

  • Narzędzia pomagające w rozwoju zawodowym oraz osobistym

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Podobno, najlepszą kawę!

"CLICK-PACK" sp. z o.o.

Click-Pack, to firma z 15-sto letnią historią, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości opakowań i kubków z papieru oraz plastiku. Aktualnie, zatrudniamy ok. 80 osób i w związku z dalszym rozwojem, poszukujemy dynamicznej osoby z odpowiednimi kompetencjami w zakresie obsługi klienta.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

  • Miejsce pracy: Kałuszyn (powiat Mińsk Maz.)

  • Możliwa częściowa praca zdalna