Ta oferta pracy jest nieaktualna od 319 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 04.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    C.C. JENSEN Polska Sp. z o.o.
    oddział duńskiego producenta
    Lidera w bocznikowych systemach
    dokładnej filtracji olejów dla przemysłu
    zatrudni osobę na stanowisku:

    KEY ACCOUNT
    w regionie Polski Północno-Wschodniej: Gdańsk, Gdynia, Elbląg, Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz, Świecie
    Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bezpośredni kontakt z kluczowymi klientami przemysłowymi, doradztwo techniczne, aktywną sprzedaż urządzeń do filtracji oleju."

    Wymagania dla kandydata:

    • Wykształcenie wyższe, techniczne
    • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
    • Umiejętność konstruktywnego rozwiązywania problemów
    • Zdolność do samoorganizacji i samokontroli
    • Doświadczenie handlowe w przemyśle
    • Rzetelność i komunikatywność
    • Ukierunkowanie na zadania i cele
    • Wysoka kultura osobista
    • Prawo jazdy kat B

    Zapewniamy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
    • Pracę w międzynarodowej organizacji
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    • Szkolenia u producenta
    • Samochód służbowy

    Znajomość branży filtracji olejów będzie dodatkowym atutem.

    Pełne
    aplikacje z klauzulą o danych osobowych należy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

    Zapewniamy dyskrecję