Ta oferta pracy jest nieaktualna od 104 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-08-04

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

C.C. JENSEN Polska Sp. z o.o.
oddział duńskiego producenta
Lidera w bocznikowych systemach
dokładnej filtracji olejów dla przemysłu
zatrudni osobę na stanowisku:

KEY ACCOUNT
w regionie Polski Północno-Wschodniej: Gdańsk, Gdynia, Elbląg, Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz, Świecie
Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bezpośredni kontakt z kluczowymi klientami przemysłowymi, doradztwo techniczne, aktywną sprzedaż urządzeń do filtracji oleju."

Wymagania dla kandydata:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Umiejętność konstruktywnego rozwiązywania problemów
  • Zdolność do samoorganizacji i samokontroli
  • Doświadczenie handlowe w przemyśle
  • Rzetelność i komunikatywność
  • Ukierunkowanie na zadania i cele
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat B

Zapewniamy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Pracę w międzynarodowej organizacji
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Szkolenia u producenta
  • Samochód służbowy

Znajomość branży filtracji olejów będzie dodatkowym atutem.

Pełne
aplikacje z klauzulą o danych osobowych należy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

Zapewniamy dyskrecję

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się