Ta oferta pracy jest nieaktualna od 187 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Maganer na rynku niemieckim

  • dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2018-03-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jedna z najszybciej rozwijających się firm w branży higienicznej.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko:

    Region – dolny śląsk
    KSN
    Opis stanowiska
    • pozyskiwanie i obsługa klientów z obszaru Niemiec
    • budowanie sieci sprzedaży na wyznaczonym terenie (spotkania u klienta)
    • przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie z klientami
    • praca biurowa + wyjazdy

    Wymagania

    • znajomość języka niemieckiego w stopniu biegłym (warunek konieczny)
    • umiejętności handlowe
    • swoboda w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
    • odpowiedzialność i samodzielność
    • prawo jazdy kat. B

    Dodatkowym atutem będzie:

    • doświadczenie w zakresie sprzedaży
    • znajomość drugiego języka obcego
    • prowadzenie działalności gospodarczej

    Oferujemy

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w młodym zespole
    • kontrakt managerski lub umowę o pracę
    • wysokie wynagrodzenie podstawowe + nielimitowana prowizja od sprzedaży
    • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód, budżet na wydatki służbowe)
    Kandydatów prosimy o wysyłanie CV wraz z adnotacją:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.
    bottom