Oferta pracy

Key Account Manager (Automotive)

Allegro.pl sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Weźmiesz odpowiedzialność za poszukiwanie i pozyskiwanie nowych kupujących (warsztatów samochodowych, mechaników) w kategorii Automotive, realizując swoje cele również w terenie

  • Będziesz wsparciem dla nowych kupujących w procesie zakupowym na Allegro oraz będziesz monitorować ich potrzeby i wyniki (m. in. obrotowe)

  • Wspólnie z menedżerem rozwiniesz rozwiązania angażujące nowych kupujących w zwiększanie zakupów na Allegro (m. in. programy partnerskie)

  • Współpracować będziesz z zespołem szkoleń w zakresie edukacji i wsparcia biznesowego dla profesjonalnych kupujących w kategorii Automotive

  • Na bieżąco wspólnie z zespołem analityków będziesz analizował poziom cen oraz rozwój nowych kupujących w kategorii, zainicjujesz rozwiązania stymulujące wzrost koszyka zakupowego

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą asortymentu oraz pozyskiwaniem kupujących (warsztatów, mechaników) w firmach dystrybuujących części i akcesoria samochodowe, części motocyklowe, narzędzia lub oleje silnikowe

  • Doskonała znajomość branży Automotive, największych dystrybutorów, marki i dostawców; asortyment i poziom cen

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne

  • Umiejętność planowania i organizacji swojego czasu pracy

  • Analitycznie myślenie i wyciąganie wniosków z danych

  • Nastawienie na współpracę i efektywność biznesową

To oferujemy

  • Sprawdź sam/a (https://allegro.tech/booklet-general.pdf), a oprócz tego m.in:

  • Weźmiesz udział w międzynarodowych targach i nowoczesnych szkoleniach branżowych i rozwojowych

  • Dostaniesz przestrzeń i narzędzia do rozwoju swoich kompetencji w najdynamiczniejszej branży jaką jest ecommerce

  • Jako AM/KAM będziesz miał realny wpływ na rozwój rynku motoryzacyjnego na Allegro i w Polsce

  • 92% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy