Ta oferta pracy jest nieaktualna od 593 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager - Automotive

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2017-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Europ Assistance Polska, filia międzynarodowej grupy z branży ubezpieczeniowej, wiodącej na świecie na rynku usług assistance, poszukuje osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Nasze oczekiwania wobec Kandydatów to:

    • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, odpowiedzialnym za aktywne pozyskiwanie klientów korporacyjnych oraz utrzymywanie i rozwój relacji z partnerami biznesowymi
    • wykształcenie wyższe
    • biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
    • znajomość rynku motoryzacyjnego (producenci aut, firmy leasingowe, firmy wynajmu długoterminowego)
    • znajomość produktów ubezpieczeniowych i assistance
    • doświadczenie w pracy z klientami korporacyjnymi oraz we wdrażaniu i obsłudze programów ubezpieczeniowych
    • umiejętność sprzedaży B2B poparta sukcesami handlowymi

    Zakres obowiązków:

    • sprzedaż ubezpieczeń i usług assistance do klientów z obszaru rynku motoryzacyjnego i brokerskiego
    • utrzymywanie i rozwój relacji z partnerami biznesowymi
    • prowadzenie negocjacji i zawieranie umów handlowych, przygotowywanie ofert i prezentacji
    • opracowanie i wdrażanie strategii sprzedaży dla kluczowych klientów
    • umiejętność samodzielnej kalkulacji ryzyka ubezpieczeniowego
    • współpraca z innymi działami w firmie, w tym z placówkami zagranicznymi

    Ze swojej strony oferujemy:

    • pracę w międzynarodowej firmie o silnej pozycji rynkowej
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • możliwość skorzystania z benefitów dla pracowników
    Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego, wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku aplikowania.
    Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.