Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager B2B

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IMPICODE sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków

    • analiza potrzeb biznesowych potencjalnych klientów
    • spotkania z klientami (zarząd i dyrektorzy dużych i średnich firm)
    • dobór odpowiednich rozwiązań
    • przygotowywanie ofert i wycen
    • negocjacje umów
    • obsługa leadów pozyskiwanych z kanałów marketingowych
    • pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych

    Kogo szukamy?

    Szukamy osób zdolnych samodzielnie prowadzić rozmowy analityczne i biznesowe z naszymi klientami (głównie duże i średnie firmy i korporacje). Idealny kandydat winien wykazywać się umiejętnościami analitycznymi, wysoką kulturą osobistą, samodzielnością oraz umiejętnością nawiązywania relacji.

    Wymagania

    • wykształcenie wyższe albo w trakcie studiów (najchętniej kierunek techniczny lub ekonomiczny)
    • wysokie umiejętności analityczne
    • samodzielność, sumienność i aktywność
    • umiejętność nawiązywania relacji biznesowych
    • wysoka kultura osobista
    • nastawienie na efekt
    • mile widziane doświadczenie w sektorze IT

    Co oferujemy?

    • atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia)
    • możliwości rozwoju w dynamicznie rosnącej firmie
    • wdrożenie w ofertę firmy oraz wsparcie rozwoju umiejętności sprzedażowych
    • wsparcie zespołu technicznego
    • elastyczne godziny pracy
    • luźną i przyjazną atmosferę pracy

    Jak aplikować?

    Prześlij CV za pomocą przycisku Aplikuj. Nie zapomnij podać nazwy stanowiska, na które aplikujesz.
    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.