Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-06-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SCANDICA LOGISTICS sp. z o.o.

    Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Od 2005 roku kompleksowo zajmujemy się organizacją profesjonalnych usług transportowych. W codziennej pracy cenimy przedsiębiorczość i zaangażowanie ludzi. Nie boimy się wyzwań i nadal chcemy się rozwijać. Mając świadomość, że firmę tworzą ludzie poszukujemy współpracowników, którzy podzielają nasze wartości: wzajemny szacunek, odpowiedzialność, ambicję, wytrwałość i pokorę. Dla nas liczy się siła przebicia i osobowość!

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Białystok

    Opis stanowiska:

    • aktywne pozyskiwanie kluczowych klientów oraz sprzedaż usług transportowych,
    • ścisła współpraca z działem operacyjnym,
    • przygotowywanie ofert handlowych na podstawie analizy potrzeb klientów,
    • budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami,
    • prowadzenie analiz rynku pod względem potencjalnych możliwości rozwoju handlowego,
    • monitorowanie i analiza danych rynkowych, a także zmian i trendów dotyczących branży TSL,
    • budowanie właściwego wizerunku firmy.

    Wymagania:

    • doświadczenie w branży TSL na stanowisku handlowym,
    • zaangażowanie, zorientowanie na efekty motywacji zadaniowej,
    • dyscyplina i umiejętność zarządzania samym sobą,
    • rzetelność i odpowiedzialność,
    • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • bardzo atrakcyjny system premiowy,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
    • niezbędne narzędzia do pracy,
    • pracę w młodym, przyjaznym zespole.