Oferta pracy

Key Account Manager

Dawtona Sp. z o.o.

  • Błonie

    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z sieciami handlowymi

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych kontaktów z Klientami

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • Realizowanie planów sprzedażowych i promocyjnych

  • Zarządzanie centralnymi akcjami promocyjnymi

  • Rozliczanie i kontrola budżetu związanego z wykonaną sprzedażą

  • Analiza dostępnych danych rynkowych oraz działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży z sieciami handlowymi (branża FMCG)

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomiczne, handlowe, techniczne)

  • Zaangażowanie i nastawienie na osiąganie celów

  • Wysokie umiejętności negocjacyjne i zdolności analityczne

  • Umiejętność pracy w zespole i umiejętności rozwiązywania problemów

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej, znaczącej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Program poleceń pracowniczych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • napoje

  • parking dla pracowników