Oferta pracy

Key Account Manager - Branża E-Bike

BMZ Poland Sp. z o.o.O firmie

BMZ Poland Sp. z o.o.

Alberta Einsteina 9

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i rozwijanie współpracy z Kluczowymi Klientami firmy

  • Pełnieniem funkcji ambasadora Klienta w strukturach BMZ

  • Identyfikacja i kwalifikowanie szans sprzedażowych u Klienta

  • Zbieranie i selekcjonowanie informacji potrzebnych do przygotowania oferty cenowej

  • Analiza rynku, segmentu, analiza ryzyk

  • Przygotowywaniem umów handlowych i koordynacją ich realizacji

  • Przeprowadzanie negocjacji handlowych

  • Szkolenia Klientów

  • Koordynacja projektów ze strony Działu Sprzedaży

  • Współpraca z całym Business Unitem wybranej branży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne, elektryczne lub ekonomiczne)

  • Minimum 3 - 4 lata doświadczenia w sprzedaży, w budowaniu relacji z wymagającymi Klientami (najlepiej B2B)

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów „projektowych”

  • Umiejętność zarządzania projektami (podejście projektowe)

  • Dobra znajomość j. niemieckiego i j. angielskiego

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Analityczne i strategiczne myślenie,

  • Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność budowania zaufania

  • Wysoka kultura osobista

  • Samodzielność w działaniu

  • Zaradność

  • Elastyczność

  • Dyplomacja

  • Biznesowe podejście do zadań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Grupa BMZ to wiodący na świecie dostawca inteligentnych systemów zasilania i magazynowania energii opartych o technologię litowo-jonową. Znaczącą rolę w grupie pełni BMZ Poland z Gliwic. Polska filia rozwija się dynamicznie od 2010 roku i obecnie zatrudnia ponad 800 pracowników. Firma dostarcza baterie do elektronarzędzi, narzędzi ogrodniczych, autobusów elektrycznych, rowerów oraz skuterów elektrycznych, aplikacji medycznych i wielu innych produktów. BMZ Poland nie tylko produkuje baterie, ale również je projektuje i rozwija w dziale Badań i Rozwoju. BMZ Poland zajmuje się także popularyzacją zastosowań technologii litowo–jonowej jako organizator międzynarodowej konferencji pt. Battery Experts Forum.

Grupa BMZ zlokalizowana jest na całym świecie. Posiada biura i fabryki w Niemczech, Chinach, USA, Francji, Polsce oraz w Japonii. Dzięki wykorzystaniu najnowszych, innowacyjnych technologii współpracuje z wiodącymi światowymi markami. Fabryki baterii w Gliwicach oraz w Karlstein są jednymi z najbardziej nowoczesnych w Europie.

Przewiń do profilu firmy