Oferta pracy

SIDIO sp. z o.o.

Key Account Manager / branża IT

SIDIO sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna 13 godzin
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • identyfikowanie potrzeb i sprzedaż rozwiązań informatycznych w szczególności z obszaru bezpieczeństwa IT do klientów B2B

  • aktywne pozyskiwanie klientów zgodnie z profilem działalności SIDIO

  • budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami

  • realizowanie powierzonych planów sprzedaży

  • dbałość o najwyższe standardy obsługi klienta oraz wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z realizacją planów sprzedażowych - warunek konieczny

  • min. 2 letnia znajomość specyfiki branży IT

  • umiejętność budowania długofalowych i trwałych relacji z klientami

  • wysokie umiejętności sprzedażowe i doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych

  • nastawienie na osiąganie założonych celów

  • umiejętność efektywnego działania również pod presją czasu i w dynamicznym środowisku pracy

  • dobra znajomość pakietu Office

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • napoje

  • biuro w centrum Warszawy z dogodnym dojazdem