Key Account Manager - branża laboratoryjna (non-food)

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-08-02
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 2019-09-01)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Key Account Manager
    branża laboratoryjna (non-food)
    Miejsce pracy: Poznań

    Eurofins Scientific to międzynarodowa firma, która oferuje wszechstronną gamę badań analitycznych klientom różnych sektorów. Grupa Eurofins jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska, produktów farmaceutycznych, kosmetyków oraz testów agrochemicznych (CRO). Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach genomiki, farmakologii, medycyny sądowej, CDMO, zaawansowanych nauk o materiałach oraz badań klinicznych. Ponadto Eurofins silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej. W 2018 r. Eurofins osiągnęło przychód na poziomie 4,2 mld euro proforma, zatrudniając około 45 000 pracowników w 800 laboratoriach w 47 krajach.

    Kogo szukamy?

    • DOKŁADNOŚĆ, RZETELNOŚĆ
    • ZORIENTOWANIE
      NA JAKOŚĆ PRACY
    • OTWARTOŚĆ
      NA ZMIANY
    • WYSOKA ETYKA PRACY
      I POCZUCIE ODPOWIEDZIALNOŚCI
    • UTRZYMYWANIE RELACJI Z KLIENTAMI
    • BARDZO DOBRA ORGANIZACJA PRACY

    Opis stanowiska

    • Sprzedaż i promocje usług firmy Eurofins;
    • Pozyskiwanie nowych klientów i stałą opieka na klientami powierzonymi;
    • Budowanie i utrzymywanie efektywnych relacji z klientami;
    • Realizacja strategii sprzedażowej i wynikającego z niej planu;
    • Bieżące raportowanie i inne aktywności administracyjne związane z procesem sprzedażowym;
    • Prowadzenie negocjacji handlowych;
    • Efektywną współpracę z zespołem Obsługi Klienta na poziomie laboratoriów Grupy Eurofins;
    • Rozwój polskiego rynku badań laboratoryjnych.

    Kwalifikacje

    • Nastawienie na cel;
    • Dobra organizacja pracy i systematyczność;
    • Umiejętność nawiązywania relacji z klientem i przekładania ich na sprzedaż;
    • Umiejętności negocjacyjne;
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Znajomość pakietu MS Office;
    • Mile widziana - znajomość wymagań branży non food w zakresie usług laboratoryjnych;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym;
    • Gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Polski;
    • Doświadczenie w pracy w sektorze badań będzie dodatkowym atutem.
    bottom

    Dlaczego my?

    • PRACA Z NAJNOWSZYMI ROZWIĄZANIAMI TECHNOLOGICZNYMI

    • ZDOBYWANIE DOŚWIADCZENIA W RAMACH MIĘDZYNARODOWEJ, WIODĄCEJ FIRMY Z BRANŻY
    • DOFINANSOWANIE
      DO KARTY MULTISPORT

    • ATRAKCYJNE DOFINANSOWANIE
      DO PRYWATNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ

    • STABILNA PRACA W DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCEJ SIĘ FIRMIE

      DO WYPOCZYNKU

    bottom

    Wyrażam zgodą na przetwarzanie przez Administratora moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora.

    Przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę odwołać udzieloną zgodę, pisemnie na adres Administratora danych lub mailowo na adres: [email protected], a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Mam świadomość, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, jednakże bez jej wyrażenia nie jest możliwe uwzględnienie mojej aplikacji w procesie rekrutacji.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Eurofins GSC Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Dane zbierane są dla potrzeb przeprowadzenia na Pani / Pana rzecz procedury rekrutacji na w/w stanowisko, zaś w przypadku wyrażenia zgody na rekrutację ciągłą na przyszłe rekrutacje. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i wymaga wyraźnej zgody, ale jest konieczne do przeprowadzenia procedury rekrutacji.

    Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych może Pani / Pan otrzymać tutaj.