Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager – branża medyczna

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-01-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska pracy:

    • Budowanie i rozwijanie długofalowych relacji z lekarzami na podległym terenie
    • Realizacja założonych planów promocyjnych i sprzedażowych produktów traumatologicznych
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku medycznym
    • Realizacja szkoleń dla lekarzy w zakresie produktów medycznych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, mile widziane medyczne, bądź pokrewne
    • 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowana współpraca z ortopedami
    • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi oraz umiejętność budowania długotrwałych relacji
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Dyspozycyjność i samodzielność
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Praca w prężnie rozwijającej się firmie
    • Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia wynikająca z realizacji planu sprzedażowego)
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwo w licznych szkoleniach
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
    Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem nazwy stanowiska w temacie wiadomości.

    W CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji przez firmę Biovico sp. z o. o. (zgodnie z ustawą z dn. 28.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833).