Oferta pracy

Key Account Manager – branża przemysłowa i komunalna

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska)

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Strategiczny rozwój branż: ścieki komunalne, przemysłowe i biogazownie (opracowanie i wdrażanie planu działań marketingowych, promocji, budowanie sieci kontaktów wspierających, etc.)

  • Aktywna sprzedaż rozwiązań technologicznych dla ww.branż

  • Wykwalifikowane doradztwo i wspieranie klientów firmy (odpowiedzialność za cały proces sprzedaży)

  • Opracowanie rozwiązań technologicznych (przygotowywanie ofert, kalkulacji)

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

Nasze wymagania

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, umiejętności prezentacji i negocjacji

  • Ukończone studia wyższe (preferowany kierunek techniczny)

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży B2B (min. 3-4 lata) najchętniej w branży przemysłowej lub komunalnej

  • Znajomość prawa zamówień publicznych będzie dodtkowym atutem

  • Umiejętność realizacji i finalizacji zleconych działań / projektów

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (codzienny kontakt z centralą w Niemczech)

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całego kraju

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ( miejsce pracy cała Polska, biuro w Warszawie)

  • Wynagrodzenie: stała pensja + premia roczna

  • Samochód służbowy również do użytku prywatnego

  • Pakiet indywidualnych szkoleń rozwojowych

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne, karta Multisport i inne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Region łódzkie; mazowieckie; świętokrzyskie

Zainteresowaliśmy Cię naszą ofertą? Zapraszamy do przesłania aplikacji w języku angielskim z podaniem numeru referencyjnego EBE/DS/KAK/2106/2022 za pomocą przycisku aplikowania.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma działająca w branży przemysłowej i komunalnej. Firma oferuje zaawansowane technologicznie urządzenia mające zastosowanie w wielu sektorach.

W celu wzmocnienia sprzedaży na rynku polskim, obecnie poszukujemy dla naszego Klienta zaangażowanego, i zmotywowanego Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy