Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager (branża sanitarna)

SCHEDPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb kluczowych Klientów, dobór odpowiednich rozwiązań, prezentacja, negocjacje warunków i umów handlowych

  • Sprzedaż produktów będących w ofercie pracodawcy poprzez kreowanie, uczestnictwo i zarządzanie projektami sprzedażowymi u Klientów kluczowych oraz przygotowywanie ofert i cenników dla klientów kluczowych

  • Analiza asortymentowa, analiza cen, poszukiwanie nowych i zyskownych rozwiązań oraz przygotowanie i prezentacja raportów

  • Realizacja budżetów sprzedaży we współpracy z zespołem handlowym, inicjowanie działań wspierających sprzedaż, w tym prowadzenie szkoleń sprzedażowych

  • Znajomość kanałów dystrybucji i zasad funkcjonowania handlu: rynku diy, hurtowo-detalicznego i inwestycyjnego w branży sanitarnej

  • Znajomość branży instalacyjnej lub sanitarnej – będzie dodatkowym atutem

  • Współpraca z Działem Marketingu w zakresie przygotowania i realizacji promocji sprzedażowych u Klientów kluczowych

  • Budowanie i rozwijanie długotrwałych, partnerskich relacji z Klientami Kluczowymi (centrale zakupowe) hurtowymi i DiY na terenie Polski

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z partnerami handlowymi w rynku tradycyjnym i detalicznym na terenie Polski, współpraca z zespołem Managerów terenowych (Kierownicy regionu oraz Managerowie regionalni)

  • Wsparcie w przygotowaniu planów produkcyjnych uwzględniających Plan Sprzedaży u poszczególnych klientów

  • Dbanie o dobre imię i wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie pracy w terenie / pracy zdalnej

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku KAM

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w obsłudze rynku hurtowego, detalicznego oraz z sieciami DiY

  • Wysokie kompetencje interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, kultura osobista

  • Sprawna obsługa komputera i podstawowych programów z pakietu Office

  • Nastawienie na cel

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Preferowane miejsca zamieszkania: centralna Polska

  • Atutem będzie doświadczenie z pracy u producenta w branży sanitarnej lub instalacyjnej

  • Znajomość języka obcego (angielski, niemiecki) będzie dodatkowym atutem

  • Minimalny poziom wykształcenia; średnie, preferowane wyższe.

To oferujemy

  • Realny wpływ na rozwój i wizerunek biznesu Schedpol w Polsce

  • Środowisko ludzi z otwartym umysłem i chętnych do podejmowania odważnych działań.

  • Bardzo atrakcyjne warunki pracy i motywacyjny system wynagrodzeń

  • Ambitne wyzwanie biznesowe w Spółce będącej liderem w produkcji nowoczesnych rozwiązań prysznicowych w Europie środkowo-wschodniej.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia umiejętności

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy – także do użytku prywatnego, laptop, telefon).

O nas

SCHEDPOL JEST POLSKĄ FIRMĄ Z 40 LETNIM DOŚWIADCZENIEM W PRODUKCJI WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH, WYROBÓW WYPOSAŻENIA ŁAZIENEK W NOWOCZESNYCH I NIEZAWODNYCH TECHNOLOGIACH (BRODZIKI PRYSZNICOWE I WANNY KĄPIELOWE, ODPŁYWY LINIOWE, BRODZIKI PODPŁYTKOWE ORAZ SYSTEMY ZABUDOWY PŁYTKAMI DO WANIEN I BRODZIKÓW.

Zapewniamy szeroką ofertę rozwiązań łazienkowych, w elastyczny sposób używając różnych kanałów dla aktywnej komunikacji i współpracy. Z powodzeniem współpracujemy w wielu obszarach biznesu: z producentami i importerami wyrobów sanitarnych, narzędzi budowlanych, z producentami mebli, a także z wymagającym Klientem detalicznym (markety, sieci zakupowe) - zarówno pod marką Schedpol jak i dedykowanymi markami obcymi (obecnie ponad 50 różnych marek). Kompletny proces technologiczny realizowany w SCHEDPOL (projekt - maszyna - produkt), krótki proces decyzyjny, a co za tym idzie dynamiczny proces wdrażania nowych produktów docenili znani Producenci z różnych branż, podejmując trwałą współpracę. Ponadto dzięki współpracy ze sprawdzonymi ogólnoeuropejskimi operatorami logistycznymi, posiadamy bardzo wysoki wskaźnik skuteczności obsługi logistycznej i kompletności dostaw.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Tel. kontaktowy: 519 690 075

  • Więcej informacji na temat firmy schedpol na stronie: www.schedpol.pl