Key Account Manager - branża spożywcza – kategoria słodycze

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska)O firmie

Rekrutacja zdalna

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Naszym Klientem jest niemiecka firma z bogatymi tradycjami, jeden z największych na świecie producentów pieczywa cukierniczego. Firma rozwija się prężnie od pokoleń, oferując wysoką jakość produktów, dbając o dobre relacje z pracownikami i klientami.
Mając na uwadze plany wzmocnienia sprzedaży na rynkach Europy Wschodniej, a także na rynku polskim, gdzie zlokalizowane są dwa zakłady produkcyjne, firma poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko:
Key Account Manager - branża spożywcza
– kategoria słodycze
(miejsce pracy: Polska i Europa Wschodnia - biuro w Katowicach)
Zakres obowiązków
  • pozyskiwanie nowych partnerów handlowych oraz opieka nad istniejącymi klientami firmy na terenie Polski oraz Europy Wschodniej – 60% czasu pracy
  • kontrola obrotów, sprzedaży i planowanie budżetu klientów na rynku wschodnioeuropejskim
  • monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji
  • planowanie wszystkich działań handlowych w Europie Wschodniej
  • szkolenia produktowe partnerów handlowych
  • współpraca z Dyrektorem Sprzedaży Międzynarodowej i pracownikami działu sprzedaży
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem
Poszukiwane kompetencje
  • poparte sukcesami doświadczenie handlowe w branży spożywczej (najlepiej u producenta żywności) zdobyte przy obsłudze firm z Polski i Europy Wschodniej- warunek konieczny
  • rozległa wiedza na temat wschodnioeuropejskiego sektora sprzedaży detalicznej żywności
  • znajomość rynku, kontakty z działami zakupów na wschodnioeuropejskim rynku handlu detalicznego żywnością oraz szeroka wiedza na temat artykułów sezonowych i rocznych w sektorze piekarskim i/lub cukierniczym
  • doskonałe umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i negocjacyjne, jak również umiejętności w zakresie prezentacji i domykania negocjacji
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego lub niemieckiego. Znajomość innego języka wschodnioeuropejskiego, np. rosyjskiego mile widziana
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników (wynagrodzenie stałe + premia)
  • samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
  • szkolenia wdrożeniowe, a także wszelkie niezbędne wsparcie współpracowników
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji w języku niemieckim lub angielskim wraz z podaniem numeru referencyjnego EBE/DS/KAM/1506/2020 oraz z wymaganymi klauzulami

„Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz.U. z 2018 r., poz. 1000)."
 oraz
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polsko Niemiecką Izbę Przemysłowo Handlową, dalej „AHK”, zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, które wykraczają poza katalog danych jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, na potrzeby przyszłych rekrutacji".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy