Ta oferta pracy jest nieaktualna od 662 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 23.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wiodąca firma z branży przetwórstwa owocowo-warzywnego, należąca do koncernu
    o światowym zasięgu działania poszukuje:

    Key Account Managera
    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    Opis stanowiska:

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę z kluczowymi klientami sieciowymi, prowadzenie negocjacji handlowych z centralami zakupowymi sieci handlowych, zarządzanie centralnymi akcjami promocyjnymi, realizację wyznaczonych budżetów sprzedażowych oraz wprowadzanie nowych produktów na rynek.

    Wymagania:

    • min 2 letnie doświadczenie w sprzedaży w firmie z branży FMCG;
    • doświadczenie w obsłudze i negocjacjach z Kluczowymi Klientami na poziomie central zakupowych ;
    • wykształcenie wyższe;
    • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych;
    • umiejętności analityczne;
    • umiejętność skutecznego działania pod presją czasu i wyniku
    • orientacja na wyniki , umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • dyspozycyjność
    • prawo jazdy

    Preferowane miejsce zamieszkania to Bydgoszcz i okolice.

    Zapewniamy:

    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • potrzebne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883 ).