Ta oferta pracy jest nieaktualna od 114 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-05-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jeden z największych dystrybutorów rozwiązań informatycznych w Polsce. Twórca grupy firm działających w 16 krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Autoryzowany przedstawiciel kilkudziesięciu światowych liderów branży IT. Wyznacza standardy dystrybucji z wartością dodaną. Wiarygodny pracodawca, ceniony za dbałość o socjalne i prawne bezpieczeństwo pracy, rozwój pracowników i przyjazną atmosferę.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • budowanie i zarządzanie kanałem sprzedaży w zakresie technologii IT
  • prezentacje rozwiązań dla partnerów biznesowych
  • budowanie i utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi firmy
  • doradztwo technologiczne i dobór rozwiązań
  • przygotowywanie ofert, zarządzanie sprzedażą bieżącą i projektową
  • odpowiedzialność za wynik w regionie)

Wymagania:

  • znajomość technologii, m.in.: : sieci, serwery, systemy bezpieczeństwa, systemy AV, akcesoria komputerowe
  • dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży IT (jako dystrybutor lub reseller)
  • umiejętność przygotowywania ofert handlowych i negocjacji
  • umiejętność doboru właściwego sprzętu do potrzeb klienta
  • bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy
  • zaangażowanie i dyspozycyjność
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność w działaniu oraz determinacja w osiąganiu celów sprzedażowych
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie będącej liderem w branży IT w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w formie podstawa + prowizja
  • szkolenia z najnowszych technologii i trendów oraz dotyczące rozwoju osobistego
  • praca w zespole chętnie dzielącym się wiedzą i osiągającym sukcesy
  • nowoczesne narzędzi pracy wspomagające sprzedaż
  • pakiet medyczny w pełni finansowany przez pracodawcę
  • pakiet Multisport

Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj teraz.

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się