Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 21.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasza firma istnieje od 2015 r. Tworzymy prężnie rozwijająca się markę odzieżową ,,Dursi". Między innymi współpracujemy z takimi firmami jak Zalando oraz Limango. W związku z naszym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko Handlowiec/ Obsługa Klienta Biznesowego. Zapraszamy do odwiedzenia nas na naszej stronie Dursi.pl
    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Zakres obowiązków:

    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Przygotowywanie ofert biznesowych
    • Obsługa pozyskanych klientów

    Wymagania:

    • Komunikatywność
    • Znajomość języka angielskiego
    • Mile widziane doświadczenie na tym lub podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • Atrakcyjny system prowizyjny
    • Umowa o pracę
    • Niezbędne narzędzia służbowe: komputer i telefon
    • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
    • Wolne weekendy
    • Samodzielne i decyzyjne stanowisko
    • Przyjazna kultura firmy
    • Możliwość współtworzenia i kierowania zespołu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.