Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Toruń, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 2018-03-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Firma AGED Sp. z o.o. wyłączny importer marki LIEBHERR

    poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bydgoszcz / Toruń

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie
    • dodatkowy system wynagrodzenia powiązany z wynikami
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • przyjazną atmosferę w zgranym i młodym zespole
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
    • ubezpieczenie zdrowotne

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie rozmów handlowych oraz szkoleń produktowych
    • obsługa zamówień, przepływów logistycznych
    • przygotowywanie i przedstawianie ofert handlowych
    • przygotowywanie analiz i raportów
    • doradztwo techniczne
    • bieżąca współpraca z pracownikami z innych działów firmy

    Oczekujemy:

    • doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta w dziale B2B
    • czynnego prawa jazdy kat. B
    • wykształcenia średniego/wyższego
    • umiejętności szybkiego realizowania zadań
    • łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
    • umiejętności współpracy w zespole
    • dobrej organizacji pracy
    • umiejętności pracy pod presją czasu
    • dobrej znajomości obsługi komputera i programów biurowych w tym pakietu MS Office
    • uczciwości, rzetelności i sumienności
    • gotowości do częstych podróży służbowych
    • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Kandydat powinien wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)