Key Account Manager

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Bytów

    Bytów, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Gdy zaczniesz pracę w zespole Biura Reklamy, otrzymasz:

• Wsparcie organizacyjne, w tym wsparcie menedżerskie i opiekę doświadczonych pracowników

• Pakiet szkoleń - poznasz nasze rozwiązania i produkty skierowane do klienta biznesowego

Jakie zadania wykonuje u nas KAM?

• Realizuje wyznaczone cele sprzedażowe

• Doradza klientom i tworzy dla nich rozwiązania w obszarze promocji, reklamy i marketingu internetowego

• Rozwija sprzedaż przez proaktywne działania, takie jak: cross-selling, up-selling, pozyskiwanie nowych klientów, wdrażanie nowych produktów i usług

• Inicjuje nowe pomysły

• Monitoruje kampanie reklamowe

• A także ciągle je doskonali i optymalizuje

• Tworzy również raporty na temat swoich efektów

Nasze wymagania

A tego potrzebujesz, żeby stać się częścią naszego zespołu:

• Wysokich kompetencji sprzedażowych

• Doświadczenie w mediach oraz w bezpośredniej sprzedaży reklamy internetowej będzie Twoim bardzo dużym atutem!

• Orientacji na realizację celów

• Umiejętności tworzenia atrakcyjnych prezentacji, budowania mocnych punktów oferty i innych praktycznych umiejętności najważniejszych dla dobrego handlowca

• Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności w realizacji zadań

• Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Godziny pracy umożliwiające Ci łączenie życia zawodowego z prywatnym

  • Dostęp do unikalnej wiedzy: będziesz na bieżąco w zakresie nowoczesnych technologii i rozwiązań multimedialnych

  • Możliwość łączenia pasji z pracą poprzez tematyczne projekty w naszej firmie

  • Dofinansowanie do wakacji oraz wakacji Twoich dzieci

  • Bonus świąteczny

  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej i ubezpieczenia

Benefity

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press staniemy się Administratorem Twoich danych. Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji: https://polskapress.pl/pl/kariera/nota-informacyjna-dla-kandydatow-1

Zapraszamy do zapoznania sie z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Polska Press to wiodącą grupa medialna w Polsce. Od lat działamy jak agencja reklamowa oferując naszym klientom kompleksowe kampanie, które poza prasą obejmują serwisy internetowe, media społecznościowe, urządzenia mobilne, eventy i akcje specjalne.

W województwie pomorskim jesteśmy największą firmą w branży. Znasz nas pod takimi tytułami jak m.in.: Dziennik Bałtycki, Naszemiasto.pl, Strefa Biznesu. Mocno działamy też w Internecie – sprawdź http://www.dziennikbaltycki.pl/ oraz http://naszemiasto.pl/ Każdego dnia nasz zespół sprawia, że sieć naszych portali informacyjnych, społecznościowych oraz biznesowych, staje się jeszcze większa.

Jeśli potrafisz sprawić, żeby klient był na TAK. Szukasz firmy, z którą chcesz się związać na dłużej. Nie obawiasz się wyzwań. Chcesz zyskać możliwość zdobycia doświadczenia zgłoś się do nas.

Przewiń do profilu firmy