Oferta pracy

Key Account Manager Cardiology

AstraZeneca PharmaO firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Cel stanowiska:

Całościowa odpowiedzialność za wdrażanie i utrzymanie strategii promocyjnej dla określonych produktów poprzez strategiczne zarządzanie kluczowymi jednostkami na podległym terytorium. Budowanie pozycji i marki AstraZeneca oraz jej produktów w podległym terytorium.

Główne obowiązki:

BUDOWANIE PLANÓW STRATEGICZNYCH DŁUGO I KRÓTKOTERMINOWYCH DLA TERYTORIUM

(Key Account Plan) POPRZEZ:

• Analizę terytorium

• Analizę i weryfikację podległych placówek

• Samodzielne strategiczne planowanie działań w oparciu o analizę terytorium i jednostek

• Efektywne wdrażanie planów i strategii, aby osiągnąć założone cele

• Monitorowanie i weryfikacja efektywności podejmowanych działań

BUDOWANIE I ROZWIJANIE POZYCJI ASTRAZENECA I JEJ PRODUKTÓW W OKREŚLONYCH INSTYTUCJACH

• Monitorowanie dostępności produktów AstraZeneca dla określonych instytucji leczniczych poprzez:

• Wprowadzanie i utrzymanie produktów AstraZeneca w receptariuszach szpitalnych

• Monitorowanie programów centralnych inicjowanych przez NFZ i/lub Ministerstwo Zdrowia

• Monitorowanie przetargów na produkty lecznicze, w których występują produkty AstraZeneca oraz prowadzenie działań okołoprzetargowych zgodne z procedurami AstraZeneca i obowiązującymi ustawami i przepisami prawnymi

BUDOWANIE, UTRZYMANIE I ROZWIJANIE RELACJI Z KLIENTAMI:

• Strategiczne planowanie oraz realizacja współpracy z najważniejszymi klientami i decydentami (m.in. KOLs, ordynatorzy, dyrektorzy szpitali, personel HCP, farmaceuci, oddziały NFZ, laboratoria)

• Regularne kontakty z kluczowymi klientami, w celu promocji produktów AstraZeneca oraz zapewnienia pełnych i aktualnych informacji na temat ich dostępności

• Regularna aktualizacja listy klientów docelowych i poszukiwanie nowych klientów dla produktów AstraZeneca stosowanych w lecznictwie zamkniętym

• Regularne raportowanie według ustalonych w AstraZeneca standardów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku Partnera ds. Klientów Kluczowych oraz/lub Specjalisty ds. Kluczowych Klientów potwierdzonymi wysokimi wynikami pracy

  • Doświadczenie w Kardiologii będzie dodatkowym atutem

  • Sprawna obsługa komputera (zwłaszcza pakiet MS Office)

  • Prawo jazdy (kat. B) i praktyka w prowadzeniu samochodu

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne

  • Wysoki poziom pracy zespołowej i współpracy

  • Bardzo wysoki poziom wiedzy merytorycznej

  • Umiejętność nawiązania partnerskiego dialogu ze środowiskiem opiniotwórczym i decyzyjnym

  • Wnikliwa ocena/analiza sytuacji w szerokiej perspektywie biznesowej

  • Umiejętność szybkiego reagowania na pojawiające się możliwości i potencjalne ryzyka

  • Samodzielność i własna motywacja

  • Znajomość Prawa Zamówień Publicznych i uwarunkowań związanych z lecznictwem zamkniętym

  • Konsekwencja w działaniu

  • Wysoki poziom decyzyjności

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Strategiczne rozumienie biznesu

  • Zarządzanie jednostkami i projektami

  • Umiejętność komunikacji i budowania relacji

  • Współpraca cross-funkcyjna i przywództwo

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • korporacyjna karta kredytowa

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • doroczne bonusy

  • dofinasowanie okularów

  • ubezpieczenie podróżnicze

  • nagrody za staż pracy

AstraZeneca Pharma

AstraZeneca to innowacyjna firma biofarmaceutyczna z czołówki największych firm tego sektora na świecie. Z myślą o pacjentach opracowujemy i wytwarzamy nowoczesne leki, które pomagają zwalczać choroby będące wyzwaniami współczesnej medycyny. W Polsce jesteśmy obecni od 30 lat. Nasze Centrum Badawczo-Rozwojowe w Warszawie jest jednym z największych w Polsce i na świecie ośrodkiem wyspecjalizowanym w globalnej koordynacji badań klinicznych. Wyróżnieni tytułami Top Employer Polska i Europe 2021, kontynuujemy nasze zaangażowanie w tworzeniu w AstraZeneca doskonałego miejsca pracy.

Stanowisko: Key Account Manager Cardiology

Lokalizacja: woj. opolskie, część woj. śląskiego)

Przewiń do profilu firmy