Oferta pracy

Key Account Manager (ceramika/płytki)

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.

  • świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Key Account Manager (ceramika/płytki)Numer ref.: Nr. ref: KAM/AK

Obowiązki:

  • Zarządzanie podległą kategorią produktową ceramika/płytki,
  • Opracowanie i wdrażanie strategii rozwoju asortymentu,
  • Analiza danych i trendów rynkowych oraz monitorowanie działań konkurencji,
  • Budowanie długofalowych relacji z dostawcami,
  • Tworzenie planów promocji i działań marketingowych dla danej kategorii,
  • Poszukiwanie nowych produktów i rozwiązań,
  • Ścisła współpraca ze sklepami oraz innymi działami firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z produktami ceramiki/płytek,
  • mile widziane doświadczenie w obszarze zakupów,
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji,
  • samodzielność i kreatywność,
  • wiedza na temat rynku dostawców i producentów,
  • umiejętności analityczne.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w dużej, rozpoznawalnej organizacji,
  • stałą umowę o pracę,
  • świetną atmosferę,
  • możliwość realnego rozwoju i wpływ na kierunek rozwoju organizacji,
  • benefity.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne