Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Swarzędz, Luboń, Śrem, Września, Krotoszyn, Turek, Jarocin, Wągrowiec, Kościan, Koło, Środa Wielkopolska, Rawicz, Gostyń, Chodzież, Szamotuły, Złotów, Oborniki, Pleszew, Trzcianka, Nowy Tomyśl, Kępno, Ostrzeszów, Grodzisk Wielkopolski, Słupca, Wolsztyn, Mosina, Wronki, Rogoźno, Międzychód, Murowana Goślina, Puszczykowo, Opalenica, Kostrzyn, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2018-09-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Renomowane przedsiębiorstwo o 24-letniej tradycji zajmujące się sprzedażą specjalistycznych maszyn i urządzeń o dużej jednostkowej wartości, mających zastosowanie w sektorze budowlanym, wiertniczym, fundamentowym i drogowym poszukuje zmotywowanej osoby do objęcia stanowiska:

    Miejsce pracy: Chodzież, Gniezno, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Kalisz, Kępno, Koło, Konin, Kościan, Krotoszyn, Leszno, Luboń, Międzychód, Mosina, Murowana Goślina, Nowy Tomyśl, Oborniki, Opalenica, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Pleszew, Poznań, Puszczykowo, Rawicz, Rogoźno, Słupca, Swarzędz, Szamotuły, Śrem, Środa Wielkopolska, Trzcianka, Turek, Wągrowiec, Wolsztyn, Wronki, Września, Złotów, Jarocin, Kostrzyn
    na teren województwa wielkopolskiego

    Cel poszukiwania:

    • wzmocnienie zespołu sprzedażowego.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe, najchętniej techniczne - także absolwenci;
    • mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży i obsłudze klienta;
    • umiejętność budowania relacji z klientami, wypracowywania odpowiedniej marży;
    • zamiłowanie do codziennej pracy z klientem, kontaktów międzyludzkich, walki z konkurencją;
    • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych, zamiłowanie do podróży;
    • umiejętność systematycznej, metodycznej i samodzielnej pracy;
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
    • zapał, energia, entuzjazm i chęć szybkiego awansu finansowego.

    Zadania:

    • pozyskiwanie nowych oraz obsługa i fachowe doradztwo
      dla istniejących klientów;
    • samodzielna sprzedaż maszyn i urządzeń budowlanych
      o dużej wartości jednostkowej;
    • budowanie relacji handlowych na powierzonym terenie;
    • współpraca z innymi działami firmy;
    • systematyczne raportowanie w systemie CRM.

    Oferujemy:

    • odpowiednie wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy;
    • fachowe szkolenia;
    • bardzo dobre produkty do sprzedaży;
    • możliwość awansu dla ambitnych;
    • możliwość wysokich zarobków, dla osób które chcą być skutecznymi sprzedawcami;
    • możliwość awansu dla ambitncy;
    • odpowiednie narzędzia pracy, w tym samochód służbowy.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert z dopiskiem KAM/MB/2018 zawierających CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Amago Sp. z o.o. z siedzibą w Cholerzynie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Dodatkowo jeśli Pan/Pani wyraża zgodę: jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Amago Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w ciągu roku od dnia nadesłania mojego CV.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Amago Sp. z o.o. z siedzibą w Cholerzynie, Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.