Oferta pracy

Key Account Manager CMV

Wavin PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

MISJA STANOWISKA:

Główną rolą osoby na stanowisku Key Account Managera (KAM) jest wzrost sprzedaży rozwiązań z obszaru Indoor Climate Solutions (ICS) w podległym regionie. Twoja praca będzie skupiona w szczególności na obszarze Wentylacji Mechanicznej i Automatyki Sterującej (CMV). Aby z powodzeniem pełnić tę rolę należy posiadać kombinację wiedzy technicznej z obszaru Wentylacji z umiejętnościami sprzedażowymi. W codziennej pracy będziesz oferować Klientom (tj. inwestorom, projektantom, deweloperom, wykonawcom, instalatorom) nowoczesne rozwiązania projektowane i wytwarzane przez Wavin.

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

• osiąganie założonych celów sprzedażowych w obszarze ICS oraz w sektorze budownictwa mieszkaniowego;

• profesjonalne doradztwo partnerom oraz Klientom, tj. deweloperom, projektantom, wykonawcom i instalatorom, w wyborze odpowiednich rozwiązań w kategorii CMV oraz innych produktów z obszaru ICS;

• odgrywanie kluczowej roli w realizacji krajowego planu sprzedaży w przełożeniu na działania operacyjne tj. rozwój oferty produktowej, działania sprzedażowe, itp.;

• aktywne poszukiwanie i realizowanie nowych możliwości rozwoju biznesu;

• współpraca z zespołem handlowców celem wykorzystania relacji z Klientami krajowymi w celu dostosowania i realizacji inicjatyw handlowych;

• zarządzanie procesem sprzedaży;

• wykorzystywanie bazy CRM, jako narzędzia do zarządzania sprzedażą:

o bieżąca aktualizacja danych Klientów;

o rejestracja regularnych spotkań F2F z Klientami;

o bieżące dzielenie się postępami w rozwoju portfolia Klientów;

• dzielenie się kluczowymi spostrzeżeniami dotyczącymi krótko- i długoterminowych możliwości rozwoju w swoim obszarze działania;

• ścisła współpraca z kierownikami ds. technicznych i ekspertami ds. kalkulacji i projektowania w celu wykorzystania wiedzy technologicznej i cyfrowej (CAD, BIM) Wavin w zwiększaniu udziału organizacji w rynku ICS;

• współpraca z innymi działami firmy w celu rozwijania portfolio produktów;

• proaktywne wspieranie i angażowanie członków zespołów z innych kategorii produktów w celu zastosowania tzw. sprzedaży krzyżowej przy udziale innych jednostek biznesowych Wavin (np. woda pitna do użytku domowego lub wykorzystanie wody deszczowej, itp.).

Nasze wymagania

WYMAGANIA TECHNICZNE:

• min. 5 lat doświadczenia w sprzedaży produktów lub usług w sektorze B2B;

• doświadczenie i wiedza w obszarze ICS, CMV i podobnych (zarówno w odniesieniu do Klientów, produktów, jak i rozwoju rynku);

• doświadczenie w branży HVAC - ogrzewania i chłodzenia – będzie dodatkowym atutem;

• bardzo dobra znajomość lokalnego rynku biznesowego;

• znajomość specyfikacji technicznych, norm rynkowych, jakości i przepisów (preferowane);

• dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom średnio zaawansowany B2) w mowie i piśmie;

• prawo jazdy kategorii B;

• umiejętność biegłej obsługi komputera, w tym pakietu MS Office.

UMIEJĘTNOŚCI I KOMPETENCJE:

• umiejętność:

o nawiązywania długoterminowych relacji z Klientami;

o komunikacji i właściwej identyfikacji potrzeb Klientów;

o prowadzenia negocjacji w rozmowach z decydentami na różnych szczeblach hierarchii firmy;

o taktycznego działania w złożonym i szybko zmieniającym się środowisku;

• wysoka kultura osobista i entuzjazm;

• bardzo dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem;

• samodzielność i zdecydowanie w działaniu;

• postawa przedsiębiorcza i proaktywna.

To oferujemy

  • umowa o pracę na czas nieokreślony (po 3 miesięcznym okresie próbnym);

  • konkurencyjne wynagrodzenie;

  • 22% premia sprzedażowa kwartalna i 7,5% premia sprzedażowa roczna;

  • elastyczne godziny pracy;

  • możliwość pracy zdalnej;

  • realny wpływ na działalność firmy;

  • udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach;

  • prywatna opieka medyczna;

  • grupowe ubezpieczenie na życie;

  • program wdrożenia do pracy;

  • podnoszenie kompetencji (szkolenia, projekty międzynarodowe);

  • karty podarunkowe (2 x w roku);

  • karta Multisport;

  • przyjazna i wspierająca atmosfera pracy;

  • standardowe narzędzia pracy, tj. samochód służbowy, laptop, smartphone.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Etap wstępny (rozmowa telefoniczna)

2

Rozmowa rekrutacyjna (indywidualna)

3

Informacja zwrotna i/lub oferta

4

Powitanie w naszej firmie

Wavin Polska

CO JESZCZE?

Wavin rozumie i docenia różnorodność, zatrudniając ponad 12 000 pracowników w ponad 40 krajach. Zapewniamy kulturę współpracy i wsparcia, w której zachęcamy wszystkich naszych pracowników do rozwijania swoich talentów.

NASZA ORGANIZACJA:

Wavin jest częścią Grupy Orbia, społeczności firm połączonych wspólnym celem: rozwojem życia na całym świecie. Zatrudniając ponad 22 000 pracowników na całym świecie Orbia zobowiązuje się do wspierania Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ poprzez łączenie zasobów, kultur i pomysłów w celu promowania zrównoważonych i regeneracyjnych praktyk. Więcej informacji: www.orbia.com.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na swoje otoczenie, a Twoim celem jest praca w firmie, która ma jasną i konkretną misję - czytaj dalej i dowiedz się, jak tego dokonać!

Pracując w Wavin otrzymasz szansę pracy w nowoczesnej organizacji zorientowanej na cel i dającej poczucie sensu. Możesz stać się częścią wyjątkowej kultury organizacyjnej i brać udział w ciągłym doskonaleniu nie tylko firmy, ale przede wszystkim samego/-ej siebie.