Oferta pracy
req83436
Administratorem danych osobowych jest spółka Kuehne+Nagel Sp. z o.o. z siedzibą w Gądki 62-023, ul. Spedycyjna 1. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: [email protected] Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również na potrzeby przyszłych rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której bierze Pani/Pan udział. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Key Account Manager - Customer Goods

Kuehne + Nagel Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 22 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie negocjacji oraz renegocjacji warunków sprzedażowych z kluczowymi klientami firmy oraz potencjalnymi nowymi klientami

  • Obserwacja rynku i konkurencji oraz koordynacja strategii sprzedaży w celu osiągnięcia zakładanych celów

  • Zarządzanie przetargami, analizą i ocena kluczowych wielkości sprzedaży

  • Organizacja i realizacja spotkań z klientami, prowadzenie prezentacji i eventow

  • Dokumentowanie wszystkich kluczowych danych sprzedażowych w systemie CRM oraz tematów specjalnych, takich jak śledzenie postępów ofert i transakcji

  • Przygotowywanie raportów miesięcznych i końcowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie sprzedażowe w branży usług TSL - ok. 5 lat

  • Potwierdzone sukcesami zawodowymi kompetencje sprzedażowe oraz profesjonalizm w kontakcie z kluczowymi klientami

  • Znajomość lokalnego oraz regionalnego rynku logistycznego

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (B2+) jest niezbędna na tym stanowisku (codzienna współpraca międzynarodowa)

  • Doświadczenie w prowadzeniu spotkań biznesowych oraz prezentacji handlowych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • paczki z żywnością i chemią domową

  • dofinansowanie do studiów

W 1890 roku August Kuehne i Friedrich Nagel założyli firmę spedycyjną w Bremie (Niemcy). W ciągu ostatnich 130 lat Kuehne+Nagel przekształciło się z tradycyjnej firmy spedycyjnej w globalnego partnera logistycznego, który oferuje wysoce wyspecjalizowane rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu. Dziś nasza firma to społeczność łącząca ponad 80 tys. pracowników, którzy potrafią sprostać potrzebom Klientów na całym świecie. W Polsce pierwszą siedzibę otworzyliśmy w 1992 r. w Gądkach pod Poznaniem. Obecnie posiadamy 26 lokalizacji i zatrudniamy ponad 2300 pracowników. Jesteśmy partnerami największych międzynarodowych firm, m.in. z branży spożywczej, motoryzacyjnej i farmaceutycznej.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

OPIS STANOWISKA

Osoba na stanowisku National Key Account Manager będzie odpowiedzialna pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie naszych relacji z obecnymi, kluczowymi klientami z branży consumer goods oraz retail. Jeżeli pasjonuje Cię sprzedaż i logistyka, dołącz do naszego zespołu!