Logo Pracuj.pl

Key Account Manager - Customer Goods

Kuehne + Nagel Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie negocjacji oraz renegocjacji warunków sprzedażowych z kluczowymi klientami firmy oraz potencjalnymi nowymi klientami
  • Obserwacja rynku i konkurencji oraz koordynacja strategii sprzedaży w celu osiągnięcia zakładanych celów
  • Zarządzanie przetargami, analizą i ocena kluczowych wielkości sprzedaży
  • Organizacja i realizacja spotkań z klientami, prowadzenie prezentacji i eventow
  • Dokumentowanie wszystkich kluczowych danych sprzedażowych w systemie CRM oraz tematów specjalnych, takich jak śledzenie postępów ofert i transakcji
  • Przygotowywanie raportów miesięcznych i końcowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie sprzedażowe w branży usług TSL - ok. 5 lat
  • Potwierdzone sukcesami zawodowymi kompetencje sprzedażowe oraz profesjonalizm w kontakcie z kluczowymi klientami
  • Znajomość lokalnego oraz regionalnego rynku logistycznego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (B2+) jest niezbędna na tym stanowisku (codzienna współpraca międzynarodowa)
  • Doświadczenie w prowadzeniu spotkań biznesowych oraz prezentacji handlowych
  • Prawo jazdy kat. B

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka szkolna
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • paczki z żywnością i chemią domową
  • dofinansowanie do studiów

Kuehne + Nagel Sp. z o.o.

W 1890 roku August Kuehne i Friedrich Nagel założyli firmę spedycyjną w Bremie (Niemcy). W ciągu ostatnich 130 lat Kuehne+Nagel przekształciło się z tradycyjnej firmy spedycyjnej w globalnego partnera logistycznego, który oferuje wysoce wyspecjalizowane rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu. Dziś nasza firma to społeczność łącząca ponad 80 tys. pracowników, którzy potrafią sprostać potrzebom Klientów na całym świecie. W Polsce pierwszą siedzibę otworzyliśmy w 1992 r. w Gądkach pod Poznaniem. Obecnie posiadamy 26 lokalizacji i zatrudniamy ponad 2300 pracowników. Jesteśmy partnerami największych międzynarodowych firm, m.in. z branży spożywczej, motoryzacyjnej i farmaceutycznej.

OPIS STANOWISKA

Osoba na stanowisku National Key Account Manager będzie odpowiedzialna pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie naszych relacji z obecnymi, kluczowymi klientami z branży consumer goods oraz retail. Jeżeli pasjonuje Cię sprzedaż i logistyka, dołącz do naszego zespołu!

Aktualne oferty pracodawcy
req83436

Key Account Manager - Customer Goods, zachodniopomorskie