Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

VALWO s. r. o.

  • Czechy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • efektywne pozyskiwanie nowych klientów z branży przemysłowej na rynku czeskim

  • utrzymywanie oraz rozwijanie relacji handlowych z klientami na rynku czeskim

  • aktywna sprzedaż produktów z oferty firmy

  • budowanie długofalowych relacji biznesowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych

  • business development

  • profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie oferty produktowej

  • analiza rynku i konkurencji oraz poszukiwanie nowych możliwości rynkowych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka czeskiego oraz angielskiego

  • wymagane doświadczenie handlowe w branży przemysłowej/technicznej

  • dobra znajomość rynku czeskiego

  • prawo jazdy kat. B

  • komunikatywność, łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych

  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych

  • gotowość do licznych wyjazdów służbowych

  • dobra organizacja pracy własnej i duża samodzielność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy

  • otwartość na pracę na zasadzie home office

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych

  • przyjazna atmosfera pracy

Firma VALWO s.r.o. będąca powszechnie znanym i uznanym dostawcą najwyższej jakości armatury przemysłowej oraz systemów detekcji, w związku z międzynarodowym rozwojem poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko: Key Account Manager (CZECHY).

Na powyższym stanowisku będziesz odpowiedzialny za reprezentowanie firmy na terenie Czech.

Więcej o nas znajdziesz na https://valwo.eu/

Przewiń do profilu firmy