Oferta pracy

Key Account Manager

Brainstorm Group Sp z o.o.O firmie

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Pełny etat
  • Menedżer

Brainstorm Group jest firmą specjalizującą się w projektach szkoleniowych, optymalizacyjnych i doradczych, od 20 lat znajdujących uznanie u klientów.
Pozycję na rynku opiera na zespole ekspertów i doświadczeniu współpracy z największymi.

Opis stanowiska

  • Objęcie opieką i rozwój aktualnych Klientów.
  • Rozwój powierzonego portfolio o nowe projekty i nowe podmioty.
  • Spotkania z Klientami ( bezpośrednie i zdalne )
  • Profesjonalne ofertowanie projektowanych rozwiązań.
  • Negocjacje warunków handlowych i logistyki.
  • Nadzór i opieka nad realizowanymi projektami.
  • Pozyskiwanie informacji o rynku.
  • Tworzenie własnej strategii sprzedaży na potrzeby realizacji budżetu.

Profil kandydata

  • Samodzielność.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Minimum 5 - letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w firmie z branży szkoleniowej lub doradczej.
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji z Klientami.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne.
  • Orientacja na cel.
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
  • Doświadczenie w zarzadzaniu projektami szkoleniowymi oraz znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).
  • Pracę z ekspertami.
  • Możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia wraz z naszymi Klientami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy