Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Key Account Manager (DACH) z j. niemieckim

Cersanit S.A.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klientów, w tym w kanale e-commerce oraz Klientów z rynku TT lub/i nowoczesnego na terenie Niemiec i Austrii

  • odpowiedzialność za sprzedaż, zysk, wdrożenia oraz aktywacje handlowe

  • współpraca z zespołem DACH w zakresie koordynowania działań z centralą

  • organizacja spraw marketingowych i trade marketingowych

  • wsparcie zespołu w rozwiązywaniu problemów administracyjnych, związanych z planowaniem oraz dostawami.

Nasze wymagania

  • znajomości języka niemieckiego - min. B2/C1 (mile widziana znajomość języka angielskiego)

  • doświadczenia w sprzedaży, zakupach czy obsłudze Klienta

  • wykształcenia wyższego

  • znajomości branży budowlanej/okołobudowlanej

  • bardzo dobrej znajomości programu Excel oraz programów z grupy Office

  • wysokiej orientacji na wynik sprzedażowy oraz umiejętności negocjacyjnych i analitycznych

  • znajomości organizacji czy asortymentu będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • dobrą podstawę i szansę na wysokie premie uzależnione od wyników

  • możliwość rozwoju dotychczasowych umiejętności w obszarze sprzedaży

  • realny wpływ na rozwój usług na dotychczasowych rynkach

  • swobodę działania i przestrzeń na inicjatywę w działaniu oraz negocjacjach

  • możliwość uczenia się i współpracy z ekspertami w swojej dziedzinie

  • ciekawy on-boarding, w tym szkolenia wewnętrzne, przygotowujące do dalszej pracy oraz jasną ścieżkę kariery

  • wsparcie lidera i kolegów z zespołu na każdym etapie zatrudnienia

  • dużą różnorodność i dynamikę

  • narzędzia pracy jak laptop, telefon oraz samochód służbowy

  • możliwość nauki języków obcych w godzinach pracy

  • kartę sportową, opiekę medyczną i ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach

  • pakiet benefitów i pakiet socjalny

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy i krótsze piątki

  • dofinansowanie szkoleń i posiłki na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja wyrobów wykorzystywanych do aranżacji łazienek i wyposażenia wnętrz: produktów ceramiki sanitarnej, płytek ceramicznych, wanien, mebli łazienkowych oraz innych artykułów około łazienkowych. Naszymi wiodącymi markami są Cersanit i Opoczno.

Nie każdy wie, że Cersanit to międzynarodowa firma z polskim kapitałem. Zatrudniamy pracowników w kilku krajach europejskich (przede wszystkim w Polsce, Ukrainie, Rumunii, Niemczech i Wielkiej Brytanii), w wielu z nich mamy swoje zakłady produkcyjne, a głównym kierunkiem naszej zagranicznej sprzedaży są kraje Europy Wschodniej (Ukraina) oraz Unii Europejskiej (m. in. Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Irlandia, Szwecja, Dania). Docieramy ze swoją ofertą również na rynki Bliskiego Wschodu, Azji Środkowej i Afryki Północnej.

Przewiń do profilu firmy