Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager dla Klienta B2B

NOBLE ENERGY PARTNERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

10 00020 000 / mies. (zal. od umowy)
  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firma oferującą produkty i usługi energetyczne: dostawy energii elektrycznej, gazu oraz instalacje fotowoltaiczne. Wraz z rozbudową sieci partnerskiej w całym kraju poszukujemy  kandydatów na stanowisko:

Główne obowiązki na tym stanowisku:

  • Pozyskiwanie Klientów B2B na kontrakty dostaw energii elektrycznej i gazu
  • Oferowanie Klientom z odpowiednimi uwarunkowaniami instalacji fotowoltaicznych
  • Przeprowadzanie spotkań umówionych przez Call Center firmy oraz własnych z poleceń, rekomendacji, „wejść” do firm
  • Przeprowadzanie audytów technicznych warunków Klienta do zmiany operatora i możliwości instalacji fotowoltaicznych
  • Budowanie długoterminowych relacji handlowych z Klientami
  • Przygotowywanie indywidualnych ofert handlowych oraz negocjowanie zawieranych kontraktów
  • Raportowanie swoich działań i wyników wg standardów obowiązujących w firmie

Cechy kandydata:

  • Wiedza na temat rynku energetycznego potwierdzona doświadczeniem w sprzedaży energii elektrycznej i/lub gazu dla Klientów B2B
  • Mile widziana wiedza, doświadczenie z zakresu działania instalacji fotowoltaicznych
  • Doświadczenie w sprzedaży D2D
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów i swoboda w komunikacji z klientem
  • Umiejętności prezentacji oferty i komunikowania zalet oferowanych produktów/usług
  • Efektywna organizacja własnej pracy
  • Duża własna inicjatywa
  • Wysoka pracowitość, systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Pracę w dynamicznym środowisku i rozwijającej się organizacji
  • Elastyczny system pracy – Kandydat sam zarządza swoim kalendarzem i wynikami
  • Rozliczenie wg konkurencyjnego systemu prowizyjnego na rynku
  • Dla leaderów sprzedaży w danym kwartale szansę na budowę swojego zespołu w ramach Pakietu Wsparcia oferowanego przez firmę
  • Pakiet szkoleń technicznych i sprzedażowych

Dla zatrudnionych oferujemy:

Ogłoszenie archiwalne