Logo Pracuj.pl

Key Account Manager

RED SNAKE S.A.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż Systemu Ogrzewania Red Snake na podległym terenie
  • rozwój sieci dystrybucji
  • utrzymywanie relacji z klientami firmy i pozyskiwanie nowych z rynku hurtowego i inwestycyjnego
  • realizację założonych planów handlowych
  • bieżące raportowanie według obowiązujących standardów
  • doradztwo techniczne
  • prowadzenie negocjacji
  • aktywne zarządzanie regionem
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość branży budowlanej, instalacyjnej lub pokrewnej
  • doświadczenie w handlu
  • dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, sumienne wykonywanie obowiązków
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność analizy rynku i potrzeb klientów
  • pomysł na rynek
  • nastawienie na rezultat

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca na cały etat
  • praca od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części podstawowej oraz premii
  • niezbędne narzędzia do pracy mobilnej (samochód, telefon, laptop)
  • szkolenia techniczno- sprzedażowe
  • przyjazną atmosferę
  • samodzielność w działaniu

O nas

Red Snake p. z o.o. to jedna z najszybciej rozwijających się firm w branży OZE w Polsce. Podbijamy świat od 2015 roku i skupiamy dziś wokół siebie ponad 200 dystrybutorów. Wyznajemy zasadę "Zadbaj o swoich pracowników, a oni zadbają o twoich klientów", dlatego na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zespół i jego rozwój. Nasze relacje z klientami opieramy na szczerości, zaufaniu i partnerstwie. Jeśli podobają Ci się te wartości, zapoznaj się z aktualną ofertą pracy.

Key Account Manager, dolnośląskie