Homebook

Key Account Manager ds. E-commerce

HomebookO firmie

  • Jaworska 13, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 15 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Homebook

Jaworska 13

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych partnerów dla serwisu Homebook.pl

  • Monitorowanie rynku wyposażenia wnętrz

  • Budowanie trwałych relacji z klientami oraz pozytywnego wizerunku serwisu .

  • Estymacja i raportowanie wyników

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B ( doświadczenie w branży e-commerce)

  • Negocjacje z klientami nie stanowią dla Ciebie problemu

  • Potrafisz aktywnie słuchać i badać potrzeby klientów

  • Wykazujesz się proaktywną postawą i wytrwałością w dążeniu do celu

  • Nawiązywanie kontaktów przychodzi Ci z niebywałą lekkością

  • Bez problemu jesteś w stanie pozyskać nowych kontrahentów

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zasad funkcjonowania sklepów internetowych i wykorzystywanych przez nich sposobów promocji w internecie :)

To oferujemy

  • atrakcyjnego wynagrodzenia składającego się ze stałej podstawy oraz systemu prowizyjnego

  • pracy w zespole, który tworzy z sukcesem firmę z branży e-commerce

  • rozmawiamy na Teams'ach,

  • nasi pracownicy mogą liczyć na ubezpieczenie na życie,

  • będziesz miał/a dostęp do prywatnej opieki medycznej,

  • możesz korzystać z firmowych hulajnóg i kindloteki,

  • mieścimy się w nowoczesnym biurowcu przy Jaworskiej 13, aktualnie pracujemy w trybie pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Homebook

Tworzymy Homebook.pl - serwis dla każdego, kto ceni sobie design w świetnym stylu. Znajdziesz tu miliony pomysłów i inspiracji, aranżacje wnętrz w każdym stylu i porady ekspertów. Pod jednym adresem zgromadziliśmy ofertę sklepów i marek wnętrzarskich.

Jesteśmy zespołem, który RAZEM pracuje dla trzech e-commerce’ów. Pod naszymi skrzydłami znajdują się spółki Totalmoney.pl, Extradom.pl i Homebook.pl. RAZEM decydujemy o kierunkach rozwoju w finansach, budowie domów i wyposażeniu wnętrz.

Naszą misją jest USER FIRST. To użytkownik stoi w centrum naszego zainteresowania; na biznes patrzymy z jego perspektywy. Nie zapominamy jednak, że użytkownikami są także pracownicy.

Jesteśmy częścią Wirtualnej Polski Holding.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje