Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager ds. Eksportu

  • łódzkie
  • Kierownik
  • 03.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy polskim producentem oświetlenia w technologii LED. Aktywnie działamy na polskim i europejskich rynkach. Dzięki jasnej wizji rozwoju i konsekwencji jesteśmy najszybciej rozwijającą się spółką w branży. Dołącz do naszego zespołu a przekonasz się, że stworzyliśmy dla Ciebie przyjazne środowisko pracy, w którym opieramy się na takich wartościach jak szacunek, uczuciowość i partnerstwo w relacjach.

    Możesz dołączyć do zespołu sprzedażowego najszybciej rozwijającej się firmy w branży LED!

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    (Francja, Benelux, UK, Irlandia, Skandynawia)

    Twoje główne zadania:

    • Realizacja planów sprzedażowych,
    • Pozyskiwanie i obsługa kluczowych Klientów,
    • Regularne wyjazdy zagraniczne,
    • Promowanie marki Luxon LED, udział w realizacji planu marketingowego,
    • Prowadzenie aktywnych szkoleń z zakresu wiedzy o firmie, produktach, technologii LED,
    • Raportowanie, tworzenie baz danych klientów, bieżące uzupełnianie  CRM,
    • Stałe podnoszenie swoich kompetencji i poszerzanie wiedzy.

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży (preferowane branże: oświetleniowa, elektrotechniczna, klimatyzacje i wentylacje, teletechniczna, budowlana),
    • Wiedza techniczna z zakresu oświetlenia lub obszaru budowlanego,
    • Znajomość technik sprzedaży,
    • Łatwość w zdobywaniu wiedzy technicznej,
    • Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych,
    • Znakomita organizacja pracy, zaangażowanie, samodzielność,
    • Łatwość nawiązywania otwartych i trwałych relacji międzyludzkich.

    Wymagamy także bardzo dobrej znajomości języków obcych, w zależności od obsługiwanego regionu:

    • Francja i Benelux- angielski, francuski oraz mile widziany flamandzki,
    • UK i Irlandia- angielski,
    • Skandynawia -angielski oraz mile widziana znajomość  języka duńskiego, szwedzkiego, norweskiego lub fińskiego.

    Nasza oferta:

    • Program wdrożeniowy na start oraz stały rozwój (szkolenia produktowe i handlowe),
    • Niezbędne narzędzia (samochód, smartphone i laptop),
    • Najlepszy system prowizyjny w branży,
    • Praca z konkurencyjnym i wysokiej jakości produktem,

    Przygotowaliśmy dla Ciebie:

    Program wdrożeniowy na start oraz stały rozwój (szkolenia produktowe i handlowe)

    Niezbędne narzędzia (samochód, smartphone i laptop)

    Najlepszy system prowizyjny w branży

    Praca z konkurencyjnym i wysokiej jakości produktem

    Benefity (Multisport, Luxmed, Ubezpieczenie grupowe)

    Duże wsparcie w przygotowywaniu ofert i projektów oraz wsparcie działu R&D w rozwiązywaniu trudnych zadań technicznych

    a przede wszystkim praca w energicznym zespole i w świetnej atmosferze!

    Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji przy użyciu przycisku:

    Pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli:

    Zgadzam się na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez „Luxon” sp. z o.o. z siedzibą  we Wrocławiu, przy ul. Krzywoustego 85B, 51-166 Wrocław, KRS: 0000138301.

    *Wyrażam zgodę  na przeprowadzanie w toku rekrutacji wideo – rozmów.

    *Wyrażam zgodę  na przeprowadzanie w toku rekrutacji testów psychologicznych.

    *W związku z chęcią udziału w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez firmę „Luxon” sp. z o.o. z siedzibą  we Wrocławiu, przy ul. Krzywoustego 85B, 51-166 Wrocław, KRS: 0000138301 (dalej: Spółka) zgadzam się na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych również w celu realizacji przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Spółkę.

    Drogi Kandydacie prosimy o zapoznanie się z informacjami,

    Od dn. 25 maja 2018 roku obowiązywać będzie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Rozporządzenie”).
    W związku z tym chcielibyśmy poinformować o zasadach przetwarzania Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.
    Kto będzie administratorem danych?
    Administratorem Twoich danych będzie „Luxon” sp. z o. o.  z siedzibą  we Wrocławiu, przy ul. Krzywoustego 85B, 51-166 Wrocław, KRS: 0000138301, zwana dalej „Administratorem” lub „Spółką”.

    Jaki jest cel i podstawa przetwarzania danych?
    Celem przetwarzania danych będzie prowadzenie rekrutacji i zawarcie umowy o pracę/zlecenie/współpracę,  a w razie wyrażenia dobrowolnej zgody, także prowadzenie przyszłych rekrutacji.

    Dane będą  przetwarzane na podstawie art. 221 kodeksu pracy (w odniesieniu do osób zatrudnianych na podstawie umowy o pracę) oraz w pozostałym zakresie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i b) RODO.
    Kto będzie odbiorcą Twoich danych osobowych?
    W związku z tym, że rekrutacja, w której bierzesz udział prowadzona jest za pośrednictwem portalu pracuj.pl odbiorcą Twoich danych jest Grupa Pracuj sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000584545.

    Jak długo będziemy  przetwarzać dane?
    Twoje dane będą  przetwarzane do dnia zakończenia danej rekrutacji, a w przypadku Twojej zgody na przyszłe rekrutacje – dane będą przetwarzane przez okres 12 m-cy od dnia zakończenia rekrutacji (chyba, że zgoda ta została wcześniej cofnięta).

    Po tym czasie Twoje dane osobowe zostaną usunięte.
    Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?
    Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale także konieczne do celów rekrutacji i zatrudnienia.  Podanie Twoich danych osobowych jest również warunkiem zawarcia umowy o pracę/zlecenie/współpracę.

    Masz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, modyfikacji, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, a także prawo do przenoszenia danych. Ponadto masz prawo wniesienia skargi do organu nadzoru (Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych) gdy uznasz, iż przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO.
    Informacja o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji:
    Twoje dane osobowe nie będą stanowić podstawy zautomatyzowanego podejmowania decyzji.
    Przekazywanie danych osobowych do państwa trzeciego
    Twoje dane osobowe nie będą przekazywane  do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej.