Oferta pracy

Key Account Manager ds. Fotowoltaiki

BlachotrapezO firmie

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów z sektora klientów indywidualnych, MŚP, rolnictwa i dużych przedsiębiorstw w powierzonym regionie Polski

  • Prowadzenie negocjacji handlowych i prezentacji tematycznych

  • Przygotowywanie ofert PV

  • Realizowanie wyznaczonych celów

  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta

  • Dbanie o dobre imię i opinię Firmy

Nasze wymagania

  • Udokumentowane sukcesy w sprzedaży fotowoltaiki

  • Doświadczenie w branży na analogicznym stanowisku

  • Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji

  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiągnięcie założonych celów

  • Dobra znajomość obsługi komputera i MS Office

  • Samodzielność oraz doskonała organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie, o ponad 50 letniej historii, bardzo wysokich przychodach i wyjątkowo stabilnej sytuacji Motywujące wynagrodzenie podstawowe oraz wysokie wynagrodzenie prowizyjne

  • Narzędzia pracy: samochód wysokiej klasy – WV Passat bez limitu km i z nielimitowaną kartą paliwową, telefon, komputer

  • Bardzo atrakcyjny produkt, korzystne finansowanie i błyskawiczne montaże sprzedanych instalacji

  • CRM do zarządzania bazą klientów

  • Codzienne wsparcie i pomoc specjalistów PV

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Blachotrapez

Jesteśmy jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce i Europie, zatrudniającym obecnie ponad 1000 pracowników i posiadającym oddziały produkcyjne w 7 europejskich krajach. Kluczem do sukcesu firmy oraz jej obecnej pozycji na rynku są: pasja, tradycja i wieloletnie doświadczenie.

Blachotrapez według badań instytutu ASM jest najlepiej rozpoznawalną i najchętniej wybieraną marką pokryć dachowych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy absolutnych liderów sprzedaży w branży fotowoltaiki. Jesteśmy nastawieni na sukces marki i przede wszystkim naszych ludzi, dlatego stawiamy na najlepszych! Jeśli potrafisz skutecznie sprzedawać fotowoltaikę i czujesz się świetnie w tej branży a równocześnie chcesz pracować w stabilnej i silnej organizacji, aplikuj!

Miejsce pracy:

Wrocław i całe woj. dolnośląskie

Szczecin i całe woj. zachodniopomorskie

Gdańsk, Słupsk i całe woj. pomorskie

Bydgoszcz, Toruń i całe woj. kujawsko-pomorskie

Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra i całe woj. Lubuskie

Prosimy o wskazanie w CV preferowanego miejsca pracy.