Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager ds. Hurtu Farmaceutycznego

Paso-Trading Sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie aktywnej działalności informacyjnej oraz sprzedażowej skierowanej do Klientów z obszaru hurtu farmaceutycznego, w zakresie powierzonych produktów firmy;

  • realizacja ilościowych oraz jakościowych celów sprzedażowych;

  • budowanie oraz utrzymywanie dystrybucji produktów firmy;

  • wdrażanie działań promocyjnych w hurtowniach farmaceutycznych;

  • profesjonalna obsługa Klientów oparciu o obowiązujące procedury i standardy;

  • budowanie długofalowych relacji z Klientami;

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy;

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie (preferowane wyższe);

  • minimum 3-letnie doświadczenie we współpracy z hurtowniami farmaceutycznymi;

  • znajomość zasad budżetowania i kalkulacji rentowności Klientów;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office;

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność oraz mobilność.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • współpracę z młodym i dynamicznym zespołem;

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B;

  • narzędzia pracy niezbędne do realizacji powierzonych zadań;

  • motywacyjny system wynagradzania (wynagrodzenie stałe, prowizja, premia wynikowa);

  • benefity pozapłacowe tj. dofinansowanie do karty sportowej FitProfit, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej LuxMed, ubezpieczenie grupowe Warta.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie