Oferta pracy

Key Account Manager ds. kanału nowoczesnego

DPM Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Naszym Klientem jest firma będąca jednym z liderów w branży mięsnej w Polsce.
W związku z rozwojem produktowym poszukujemy osoby na stanowisko:
Key Account Manager ds. kanału nowoczesnego ( lider w branży przetwórstwa mięsa )Numer ref.: Nr ref.: KAM/11/DPM

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie planu sprzedaży produktów firmy
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie nowych Klientów w kanale modern trade
  • Przygotowywanie kalkulacji i ofert dla klientów, negocjowanie warunków transakcji, w tym treści kontraktów zgodnie z zasadami wewnętrznymi organizacji
  • Przygotowywanie i podpisywanie umów handlowych z klientami
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń produktowych dla pracowników, klientów i agentów
  • Bieżące prowadzenie raportów i uzupełnianie bazy danych klientów
  • Udział w targach, konferencjach i spotkaniach branżowych
  • Analiza konkurencji i poszczególnych segmentów rynku na obszarze swojego działania
  • Wdrożenie inicjatyw mających na celu maksymalizację wyniku sprzedażowego
  • Wzmacnianie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku sprzedażowym w kanale modern trade ( mile widziane w branży mięsnej )
  • Wymagane doświadczenie w negocjacjach centralnych w sieciach handlowych
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z partnerami biznesowymi
  • Umiejętność analitycznego myślenia i budowania strategii
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • Otwartość na nowe wyzwania
  • Gotowość 2 razy w tygodniu wizyt w centrali  w zakładzie na terenie województwa śląskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Rozwój kompetencji zawodowych
  • Praca u lidera w swojej kategorii
  • Niezbędne narzędzia pracy (Samochód służbowy, telefon, komputer)

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy