Oferta pracy

Key Account Manager ds. Klientów z Branży Morskiej

Balticon SAO firmie

Balticon SA

Tadeusza Wendy 15

Gdynia

Jesteśmy dojrzałą firmą z siedzibą w Trójmieście oraz biurami regionalnymi w Polsce, Niemczech i Hiszpanii. Istniejemy na rynku od 1991 roku.

Kontenery są naszą pasją. Projektujemy, produkujemy i popularyzujemy budynki z używanych kontenerów morskich. Kontenery morskie zmieniamy w mobilne budynki – domki wypoczynkowe, magazyny, chłodnie czy punkty handlowe.

Jako autoryzowany partner serwisowy największych światowych armatorów kontenerowych świadczymy również usługi napraw, przeglądów, składowania oraz transportu kontenerów.

Jesteśmy liderem na Polskim rynku. Naszym celem jest rozwój skutecznego modelu biznesowego do skali międzynarodowej.

Balticon S.A poszukuje Kandydatów na stanowisko:
KEY ACCOUNT MANAGER DS. KLIENTÓW Z BRANŻY MORSKIEJ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sprzedaż i wynajem kontenerów morskich w oparciu o założone budżety.
  • Bezpośrednia obsługa klientów z branży morskiej - spotkania i wizyty, negocjacje, ustalanie warunków współpracy, opieka posprzedażowa.
  • Zarządzanie procesem sprzedaży / wynajmu kontenerów morskich – tworzenie ofert, umów, fakturowanie, organizacja dostaw.
  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach i targach.

WYMAGANIA:

  • Znajomość branży TSL kontenerowej – WARUNEK KONIECZNY.
  • Doświadczenie w firmie armatorskiej / spedycyjnej / transportowej.
  • Znakomite umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.
  • Rzetelność w wykonywaniu obowiązków.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana.
  • Prawo jazdy kat B i gotowość do wyjazdów.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od realizacji budżetów.
  • Pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej z siedzibą w Polsce.
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika i jego rodziny – częściowo finansowane przez firmę.
  • Karta Multisport.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy i szkolenie.
  • Szkolenie produktowe prowadzone przez wysokiej klasy specjalistów.
  • Pracę z doświadczonym zespołem w miłej i przyjaznej atmosferze.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Jeżeli wahasz się nad zmianą pracy ze względu na zbliżający się okres urlopowy, aplikuj do nas. Urlopy są dla nas ważnym uzupełnieniem pracy, więc znajdziemy w kalendarzu czas na Twój odpoczynek.

Aplikacje prosimy składać klikając w przycisk Aplikuj.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy