Oferta pracy

Key Account Manager ds. Logistyki

MaspexO firmie

  • Tychy, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Key Account Manager ds. Logistyki
Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości serwisu dla kluczowych klientów firmy, poprzez zapewnienie prawidłowego i efektywnego przebiegu procesów logistycznych.

KLUCZOWE ZADANIA:
  • aktywne budowanie i utrzymywanie relacji z klientem w celu efektywnego realizowania zadań
  • obsługa logistyczna klientów biznesowych
  • realizacja założeń budżetowych / kontraktów
  • nadzór nad dokumentacją oraz całością procesu logistycznego
  • przygotowanie raportów i analiz osiąganie celów biznesowych w zakresie logistyki

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w obsłudze Klienta biznesowego
  • możesz pochwalić się wykształceniem kierunkowym z zakresu logistyki, handlu i pokrewnych
  • posiadasz umiejętności negocjacyjne
  • lubisz pracę samodzielną, w której masz wpływ na realizację celów
  • charakteryzuje Cię  inicjatywa, potrafisz planować dalsze kroki działania
  • posługujesz się pakietem MS Office w stopniu dobrym
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • jesteś dyspozycyjny komunikujesz się w języku angielskim

ZAPEWNIAMY:

  • pracę w firmie będącej liderem w swoim obszarze
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacje
  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę pakiet benefitów w tym m.in. opieka medyczna, karta MultiSport
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne