Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager ds. marek własnych

Copers International Search

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna
Jesteśmy międzynarodową firmą rekrutacyjną, która od ponad 30 lat wspiera Klientów wiedzą i doświadczeniem z zakresu rekrutacji.

Naszym Klientem jest firma od blisko 30 lat proponująca swoje rozwiązania w branży produktów świeżych Klientom w Polsce. Jej najnowszym projektem jest rozwój gamy produktów wegetariańskich.

Organizacja aktywnie współpracuje z największymi sieciami handlowymi w kraju oraz firmami produkcyjnymi. Rozwój produktów i wyjście naprzeciw zmieniającym się trendom żywieniowych oznacza również rozwój zespołu. Za naszym pośrednictwem firma poszukuje więc nowego członka zespołu, kandydata/kandydatki na stanowisko

KAM będzie odpowiadał za rozwój obecności, ścisłą współpracę i rozwój relacji z Klientami sieciowymi przy produktach marek własnych sieci. Będzie dbał o realizację celów sprzedażowych, marketingowych i promocyjnych firmy w celu umocnienia pozycji organizacji na rynku. W swojej pracy będzie ściśle współpracował z handlowcami w regionach, którzy pod jego okiem będą implementowali ustalenia handlowo – promocyjne w sieciach.

Obok podstawowego zadania związanego z rozwojem aktywności firmy w sieciach handlowych KAM będzie też pracował nad rozwojem obecności nowej marki produktów wegańskich wśród największych graczy rynku HORECA. Do zespołu naszego Klienta poszukujemy doświadczonego KAM, osoby gotowej na nowe wyzwania, energicznej, pozytywnej i nastawionej na realizacje celów.

Kluczowe zadania :

  • Budowanie efektywnych relacji z partnerami handlowymi
  • Pozyskiwanie nowych Klientów wśród sieci wielkiej dystrybucji
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z sieciami dotyczących warunków współpracy przy realizowaniu projektów produktów marek własnych
  • Współpraca z Przedstawicielami Handlowymi w regionach
  • Pozyskiwanie nowych, kluczowych partnerów handlowych z branży Horeca
  • Raportowanie i analiza wyników handlowych
  • Gromadzenie i aktualizacja wiedzy o rynku i konkurencji
  • Współpracę z partnerem zagranicznym

Firma oferuje:

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w zgranym zespole rozwijającej się dynamicznie firmy
  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach biznesowych w firmie o zasięgu europejskim

Osoby zainteresowane propozycją i spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie CV z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych.

Ogłoszenie archiwalne