Oferta pracy

Key Account Manager ds. Operatorów GSM

mPTech Sp. z o.o.

  • Krakowska 119, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Krakowska 119

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założonych planów sprzedaży i KPI

  • umacnianie i rozwijanie długofalowych relacji handlowych z dedykowanymi klientami

  • profesjonalna obsługa klientów

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych

  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz zawieranie umów z kontrahentami

  • systematyczna analiza rynku lokalnego, monitoring działań konkurencji i identyfikacja możliwości rozwoju biznesu

  • udział w targach i wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w pozyskiwaniu zagranicznych partnerów handlowych

  • doświadczenie w rozwijaniu rynków zagranicznych

  • rozumienie specyfiki działania rynku operatorów – mile widziane

  • rozumienie specyfiki działania rynku Retail – mile widziane

  • umiejętność badania i rozumienie potrzeb klienta

  • znajomość branży elektronika użytkowa lub pokrewne mile widziana

  • wiedza na temat nowoczesnych technologii, zainteresowanie nowinkami technologicznymi, łatwość przyswajania wiedzy z tej dziedziny

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • umiejętność myślenia strategicznego i analitycznego

  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji

  • proaktywna postawa i nastawienie na realizację celów

  • biegła znajomość j. angielskiego – warunek konieczny

  • dyspozycyjność i gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych

  • czynne Prawo Jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej firmie z dużym potencjałem rozwojowym

  • możliwość realnego wpływu na kierunek rozwoju firmy

  • udział w targach branżowych, konferencjach, szkoleniach

  • samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków

  • możliwość nawiązania stabilnej i długotrwałej współpracy

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom oraz zaangażowaniu (podstawa + premia)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Jeśli podoba Ci się to, co robimy i chciałbyś współtworzyć portfolio oraz sukces naszych marek, to zapraszamy. Aplikuj śmiało!

Sukcesywnie rozwijamy naszą ofertę i doświadczenie w produkcji smartfonów, telefonów komórkowych i elektroniki użytkowej. Koncentrujemy się na dostarczaniu najwyższej jakość produktów w konkurencyjnej cenie. Naszą pozycję rynkową budujemy w oparciu o rzetelną współpracę z partnerami i wsłuchiwanie się w głosy klientów.

Przewiń do profilu firmy