Key Account Manager ds projektów specjalnych

Bonnier Business (Polska) Sp. z o.o. O firmie

Bonnier Business (Polska) Sp. z o.o.

Kijowska 1

Warszawa

Jesteśmy częścią szwedzkiej Grupy Bonnier - koncernu medialnego posiadającego około 200 firm w 14 krajach. W Polsce działamy od 1997 jako wydawca „Pulsu Biznesu”.

W 2015 do grupy dołączył Bankier.pl i w tej chwili jesteśmy jednym z liderów wśród wydawnictw piszących o biznesie i ekonomii w Polsce.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży B2B projektów biznesowych / projektów specjalnych
  • znajomość branży
  • "liczne, aktywne" kontakty biznesowe
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym komunikacyjne i negocjacyjne
  • nastawienie na realizacji powierzonych celów
  • umiejętność pracy pod presją czasu/ dobra organizacja pracy
  • otwartość na nowe wyzwania

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych Klientów w sektorze Kluczowych Klientów B2B w tym new biznes,
  • badanie i identyfikowanie potrzeb klienta oraz inicjowanie działań cross-sellingowych
  • praca na własnych  bazach Klientów
  • tworzenie i rozwój relacji biznesowych z kluczowymi Klientami
  • realizacja planów sprzedaży
  • współpraca z redakcją i innymi działami Organizacji

Oferujemy:

  • kartę multisport i pakiet medyczny;
  • świetna atmosfera pracy w zgranym i kreatywnym zespole;
  • dostęp do papierowego wydania oraz e-prenumeraty Pulsu Biznesu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy