Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager ds. Sieci Aptecznych

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 01.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Biocodex jest francuską firmą, która istnieje na rynku międzynarodowym ponad 60 lat.

    Firma na polskim rynku istnieje od 2017 roku i nadal dynamicznie się rozwija.

    Ponieważ mamy świadomość, że firmę tworzą ludzie poszukujemy współpracowników,
    którzy podzielają nasze wartości: wzajemny szacunek, odpowiedzialność, ambicję, wytrwałość
    i pokorę.

    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    (województwa: lubelskie, podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie)

    Zadania:

    • analiza rynku i możliwości rozwoju firmy na podległym terenie
    • nawiązywanie, rozwój i utrzymywanie profesjonalnych relacji z sieciami aptecznymi w celu realizacji zakładanych celów biznesowych
    • bezpośrednie wizyty w aptekach i u podmiotów zarządzających sieciami aptecznymi
    • negocjowanie kontraktów handlowych: prowadzenie rozmów handlowych z klientami, generowanie zamówień oraz monitoring zakupów, sprzedaży i rotacji produktów firmy
    • dobór optymalnych narzędzi promocyjnych
    • monitorowanie prowadzonych akcji i działań promocyjnych
    • ocena efektywności prowadzonych działań i przygotowanie propozycji ich optymalizacji
    • bieżące zarządzanie powierzonym budżetem promocyjnym

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • minimum 3 letnie doświadczenie w branży farmaceutycznej
    • udokumentowana znajomość sieci aptecznych
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych
    • samodzielność i aktywne podejście do powierzonych zadań ukierunkowane na osiąganie wyznaczonego celu
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • bardzo dobra umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
    • wysokie zdolności analityczne
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy
    • dodatkową opiekę medyczną
    • ubezpieczenie na życie
    • możliwość zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności
    • możliwości rozwoju kariery wraz z rozwojem firmy

    Chcesz do nas dołączyć i tworzyć z nami naszą firmę? Czekamy na Ciebie!

    Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny przez przycisk aplikowania.