Oferta pracy

Key Account Manager ds. Sieci Handlowych

Sopro PolskaO firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • stała współpraca z klientami sieciowymi (kontakt z kupcami centrali międzynarodowych sieci handlowych) na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych,

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami sieciowymi,

  • realizacja celów sprzedażowych firmy wyznaczonych dla klientów sieciowych,

  • współtworzenie oraz implementacja strategii biznesowej dla klientów sieciowych,

  • analiza danych, w tym danych off-take,

  • negocjowanie warunków umów rocznych, porozumień handlowych i umów promocyjnych,

  • bieżąca egzekucja ustaleń sprzedażowych i promocyjnych u klientów,

  • opracowywanie i analiza cenników sieci DIY,

  • oferowanie i listowanie produktów u klientów sieciowych.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych,

  • doświadczenie w zarządzaniu klientami obejmujące samodzielne prowadzenie negocjacji,

  • rozwinięte umiejętności analityczne i zdolność wyciągania wniosków,

  • bardzo dobra znajomość MS Excel i Power Point,

  • silna orientacja na wynik,

  • wykształcenie wyższe (zarządzanie lub kierunki pokrewne),

  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,

  • znajomość j. angielskiego lub / i rosyjskiego ( pozwalająca na swobodną komunikację z kupcami),

  • dyspozycyjność,

  • umiejętność współpracy w zespole,

  • prawo jazdy kategorii B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • korporacyjna karta kredytowa

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świętowanie urodzin

Sopro Polska

Sopro Polska jest częścią globalnej marki i liderem w branży chemii budowlanej. Oferujemy kompletne rozwiązania do prac glazurniczych i budowlanych. Dzieląc się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem technicznym z naszymi partnerami handlowymi i wykonawcami, staliśmy się czołowym specjalistą w naszej dziedzinie. Sopro Polska to gwarancja najwyższych standardów jakościowych. To również niezawodność potwierdzona certyfikatami działania zgodnie z filozofią zrównoważonego rozwoju. To dzięki naszym produktom obiekty na całym świecie są budowane z zachowaniem najwyższych norm ekologicznych.

Przewiń do profilu firmy