Logo Pracuj.pl

Key Account Manager ds. Sieci Lokalnych

"RODOWITA Z ROZTOCZA" sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obszar pracy: południe Polski.
  • nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów ze sieciami lokalnymi na terenie kraju
  • realizacja założonych budżetów sprzedaży
  • bezpośrednia bieżąca obsługa wybranej grupy kluczowych klientów (negocjacje, ustalenie szczegółowych warunków współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy)
  • przygotowywanie długofalowej strategii współpracy
  • zarządzanie budżetem
  • bezpośrednia współpraca z terenowym działem sprzedaży

Nasze wymagania

  • umiejętności komunikacyjne
  • umiejętności negocjacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • kreatywność, zaangażowanie
  • nastawienie na osiąganie celów
  • wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu
  • znajomość branży FMCG – min 6 letnie doświadczenie
  • znajomość matematyki handlowej
  • bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności excel, power point
  • wykształcenie min. średnie
  • min 3 letnie doświadczenie we współpracy z sieciami lokalnymi o zasięgu terytorialnym lub ogólnopolskim
  • dobra organizacja czasu pracy
  • dyspozycyjność i prawo jazdy kategorii B
  • lokalizacja – Warszawa lub południe Polski

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość pracy i rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie
  • Pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premia uzależniona od realizacji celów sprzedażowych i jakościowych
  • Narzędzia – laptop, telefon, samochód
  • Prywatną opiekę medyczną

O nas

Producent naturalnej wody mineralnej - Rodowita z Roztocza, poszukuje osoby do swojego zespołu.

Key Account Manager ds. Sieci Lokalnych, małopolskie