Oferta pracy

Key Account Manager ds. Sieci Lokalnych

VAN PUR S.A.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kluczowymi sieciami kanału Tradycyjnego;

  • współtworzenie strategii zarządzania i funkcjonowania działu,

  • negocjacje całościowych warunków współpracy (warunki handlowe, budżety, bonusy, cenniki),

  • negocjacje, przygotowywanie i zawieranie umów handlowych,

  • planowanie, organizowanie, nadzór akcji promocyjnych,

  • monitorowanie oraz analizowanie prowadzonych działań pod kątem efektywności sprzedażowej i kosztowej,

  • zarządzanie budżetami (sprzedażowym, promocyjnym, innymi),

  • monitoring i analizę danych rynkowych dot. segmentu, i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • posiadasz 2-3 lata doświadczenia w pracy, w branży FMCG w tym minimum 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • jesteś komunikatywny, umiesz negocjować, kreować, planować i nadzorować strategię działań w TT,

  • efektywnie organizujesz czas pracy,

  • posiadasz umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia,

  • masz wysoko rozwiniętą świadomość biznesową, umiejętność pracy z danymi finansowymi oraz doświadczenia w pracy z systemem Nielsen,

  • bardzo dobrze poruszasz się w MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem Excel),

  • ukończyłeś min. szkołę średnią,

  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie w bezpiecznym środowisku pracy

  • umowę o pracę z wynagrodzeniem podstawowym oraz premią

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

  • możliwość rozwoju kompetencji związaną z pracą w dynamicznym środowisku biznesowym

  • realny wpływ na politykę i strategię powierzonych kontraktów

  • możliwość pracy w systemie home office

  • otwartość i indywidualne podejście w zakresie rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy największą niezależną polską spółką piwowarską.

Nasza oferta obejmuje piwa oraz bezalkoholowe napoje słodowe.

Mamy opinię sprawdzonego i cenionego partnera handlowego

Przewiń do profilu firmy