Key Account Manager ds. usług żywienia w miejscu pracy

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 24.04.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 24.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EVER GRUPA jest prężnie rozwijającą się firmą z branży usług dla biznesu.

    Od ponad 24 lat oferujemy szeroką gamę rozwiązań dla firm oraz dla sektora usług publicznych.

    Poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Cała Polska

    Opis Stanowiska:

    • Aktywna sprzedaż usług żywienia  w miejscu pracy w sektorze B2B
    • Pozyskiwanie nowych  Klientów
    • Utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych
    • Prowadzenie negocjacji handlowych
    • Przygotowywanie budżetów  dla nowych projektów
    • Przygotowywanie ofert handlowych i prezentacji
    • Tworzenie i aktualizacja bazy klientów
    • Realizacja założonych celów sprzedażowych

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy z Klientami korporacyjnymi min 3 lata
    • Doświadczenie w pracy w gastronomii nim 3 lata ( mile widziane doświadczenie operacyjne )
    • Znajomość rynku w zakresie usług żywienia zbiorowego
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy
    • Wysoka kultura osobista
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Gotowość do podróży służbowych

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
    • Dodatkowy system prowizyjny
    • Stabilne zatrudnienie w  dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Narzędzia do pracy (samochód, telefon, laptop)
    • Przyjazną atmosferę

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV.

    Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych HR Progress spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Wileńska 69, 03-416 Warszawa), w celu prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania, a zgoda może być odwołana w każdym czasie, co nie wpłynie na ważność przetwarzania danych osobowych dokonanych na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne”.

    bottom