Oferta pracy

Key Account Manager Dyskontów

Frito Lay Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Praca na tym stanowisku będzie polegać na wdrażaniu i rozwijaniu strategii sprzedażowej dla konkretnego klienta zgodnie z założonymi celami strategicznymi (m.in. NR, Gross Profit) poprzez zarządzanie bieżącą współpracą handlową z klientem.

Do głównych zadań tej osoby należeć będzie m. in.:

- budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientem;

- współtworzenie strategii biznesowej dla klienta oraz jej wdrożenie;

- prowadzenie negocjacji handlowych z klientem zgodnych ze strategią firmy;

- realizacja celów sprzedażowych firmy wyznaczonych dla klienta;

- odpowiedzialność za profitowość klienta oraz zwrot z inwestycji/projektów;

- zarządzanie budżetami promocyjnymi/wsparcia;

- bieżąca egzekucja ustaleń sprzedażowych u klienta;

- współpraca z innymi działami firmy: trade marketing, marketing, logistyka, finanse.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu klientami FMCG obejmujące samodzielne prowadzenie negocjacji;

  • Bardzo dobre zrozumienie wskaźników finansowych we współpracy z klientem, w tym wpływu P&L na decyzje sprzedażowe;

  • Silna orientacja na wynik połączona z umiejętnością realizacji zadań we współpracy z innymi funkcjami firmy;

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne, a także wpływania na innych za pośrednictwem argumentów biznesowych;

  • Wysokie umiejętności analityczne;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel i Power Point);

  • Wyższe wykształcenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

PepsiCo w Polsce odpowiada m.in. za takie marki jak Pepsi, Lay’s, Mirinda, 7UP, Cheetos czy Lipton. Nasze siły sprzedaży to dynamiczne zespoły, które docierają do szerokiego portfolia naszych klientów, oferując nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również doskonały serwis.

Przewiń do profilu firmy