Oferta pracy

Key Account Manager - dział usług porządkowych

Ochrona Juwentus

aleja Korfantego 193

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywne prowadzenie działań handlowych

  • kontakty z potencjalnymi kontrahentami

  • doradztwo i opieka nad klientami

  • współpraca z działem operacyjnym przy wprowadzaniu nowych kontraktów

  • udział w rozwoju działu (kształtowanie oferty, zakresu usług)

Nasze wymagania

  •  WYMAGANIA:

  • silna osobowość i konsekwencja w działaniu

  • łatwość nawiązywania kontaktów i zjednywaniu sobie ludzi

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży (branży sprzątania lub powiązanych)

  • umiejętność łączenia pracy w biurze z pracą w terenie

  • dążenie do uzyskiwania coraz wyższych zarobków

  • dużym atutem będzie wykształcenie techniczne lub znajomość branży z sektora usług porządkowych

To oferujemy

  • OFERUJEMY:

  • bardzo atrakcyjny system prowizyjny

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • realny wpływ na działania firmy i udział w kreowaniu polityki sprzedażowej

  • możliwość szybkiego awansu w rozwijanym dziale

  • regularne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne pozwalające bardzo dobrze poznać oferowane produkty i nowinki w branży oraz rozwinąć umiejętność pracy z klientem

  • możliwość zbudowania własnej bazy klientów, którzy z czasem sami „pracują na wynik” (efekt śnieżnej kuli)

  • narzędzia pracy (auto służbowe, komputer, telefon)

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk

Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa. Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy.W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii, poszukujemy kandydatów.

Przewiń do profilu firmy