Oferta pracy

Key Account Manager (e-commerce)

Solid Bridge Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Menedżer

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy FMCG posiadającej portfolio doskonale rozpoznawalnych marek w swojej kategorii, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Key Account Managera odpowiedzialnego za realizację celów sprzedażowych w kanale e-commerce.

Lokalizacja: Warszawa, Poznań lub Łódź

Numer ref.: Nr Ref: SBS/24/597/KAM

OBOWIĄZKI:

  • Efektywne rozwijanie stosunków handlowych w podległym kanale Klientów (sklepy online, platformy marketplace)
  • Negocjowanie umów i warunków współpracy z kluczowymi Klientami
  • Odpowiedzialność za P&L dedykowanych Klientów, prognozowanie oraz analizowanie wyników sprzedaży oraz przygotowanie budżetów
  • Tworzenie krótko i długoterminowych planów marketingowo-sprzedażowych oraz kalendarza aktywności promocyjnych
  • Analiza i monitoring rynku online oraz inicjatyw i działań konkurencji
  • Udział w projektach z zakresu digital oraz content marketingu

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • 2-5 lat doświadczenia we współpracy z kluczowymi klientami oraz prowadzeniu negocjacji handlowych (kanał nowoczesny oraz e-commerce)
  • Umiejętności aktywnego pozyskiwania klientów oraz nastawienie na realizację założonych celów
  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz analityczne
  • Minimum dobra znajomość języka angielskiego oraz polskiego
  • Obsługa pakietu MS Office w stopniu zaawansowanym
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie pełnego CV podając w tytule wiadomości odpowiedni numer referencyjny za pomocą przycisku Aplikuj.

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV w firmie Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy