Logo Pracuj.pl

Key account manager (e-commerce)

ERLI.PLO firmie

8 000–15 000
brutto / mies.
  • podkarpackie
    podkarpackie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych spółki w podległych regionach Polski,
  • Pozyskiwanie nowych klientów i poszerzanie sieci kontaktów poprzez aktywną sprzedaż usług dostępowych do platformy e-commerce,
  • Jesteś odpowiedzialny za udany i dalszy rozwój współpracy z markami, rynkami i platformami jako bezpośrednia osoba kontaktowa,
  • Jesteś pierwszym punktem kontaktowym dla naszych klientów w sprawach ogólnych i związanych ze sprzedażą na platforma e-commerce,
  • Poprowadzisz prezentacje handlowe oraz przeprowadzisz klientów przez cały proces aktywacji produktów,
  • Zarządzasz wzrostem sprzedaży i rentownością podległych klientów zgodnie z celami biznesowymi,
  • Tworzysz analizy sprzedaży i raporty oraz przedstawiasz je klientom

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe, praktykę lub odpowiednie doświadczenie zawodowe w branży handlowej
  • Posiadasz doświadczenia w dziedzinie sprzedaży i/lub e-commerce
  • Umiesz zarządzać relacjami z klientem i jest to Twoją mocną stroną, lubisz budować długotrwałe relacje
  • Umiesz analizować potencjał klienta i wspierasz go w osiąganiu jeszcze większych sukcesów
  • Zawsze jesteś przekonujący, masz dobre umiejętności prezentacji i potrafisz się dobrze wysłowić
  • Obsługa aplikacji MS Office, w szczególności Excel
  • Chęć do wykonywania pracy mobilnej (wymagane aktywne prawo jazdy kat B)
  • Jesteś samodzielny, masz umiejętności planowania i organizacji pracy własnej

To oferujemy

  • Możliwość indywidualnego, nieograniczonego rozwoju biznesowego w dynamicznie rosnącej organizacji w branży e-commerce,
  • Realny wpływ na rozwój naszej organizacji - Twoje pomysły się dla nas liczą!
  • Stabilną współpracę w oparciu o elastyczne formy (rodzaj umowy w zależności od preferencji Kandydata);
  • Dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, zniżki na posiłki);
  • Atrakcyjne miejsce pracy w biurowcu w Poznaniu (bezpłatny parking pod budynkiem).
  • Różnorodne zadania i cele - wiesz, co masz robić, ale pozostawiamy Ci dużą swobodę działania i jesteśmy otwarci na Twoje pomysły;
  • Różnorodną i inkluzywną kulturę pracy: każdy jest mile widziany, szanujemy siebie nawzajem -każdy punkt widzenia jest ważny!
  • Swobodną atmosferę - mówimy do siebie ’na Ty’ i nie mamy dress code’u.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy ERLI.pl - nową platformą zakupową wprowadzającą nowatorskie rozwiązania do branży e-commerce. Nasz zespół to grono doświadczonych specjalistów, będących entuzjastami nowych technologii. Dowiedz się więcej na https://erli.pl/.

Key account manager (e-commerce), podkarpackie